مخاطبان ما

مخاطبان شرکت سفیر آبی آرام

 انجام تمام فعالیت‌های تجاری اعم از فرایند خرید، فروش یا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت تحت عنوان تجارت الکترونیکی شناخته می‌شود.

هدف این صنعت سازوکاری است که طی آن یک بیمه‌گر، بنا به ملاحظاتی تعهد می‌کند که زیان احتمالی یک بیمه‌گذار را در صورت وقوع یک حادثه در یک دوره زمانی خاص، جبران نماید

مراکز تماس نقش مهمی را در افزایش تقاضا برای خدمات ویژه مشتریان در صنعت بیمه ایفا می کنندمراکز تماس نقش مهمی را در افزایش تقاضا برای خدمات ویژه مشتریان در صنعت بیمه ایفا می کنند

بانک از جمله صنعت‌های پرپتانسیل کشور ایران است.بانک‌ها در ایران تأثیرپذیری بسیار محدودی از نوسانات بازار جهانی و تغییر قیمت‌ها دارند

املاک و مستغلات به کلیه اموال غیر منقول مستقر در یک ملک گفته می‌شود، که به‌طور کلی از زمین، ساختمان، محصولات کشاورزی، منابع طبیعی، مواد معدنی و آب‌های زیرزمینی تشکیل شده‌است.

ارتباطات فرایند انتقال پیام از فرستنده به گیرنده به شرط همسان بودن معانی بین آن‌ها است. معنا در علم ارتباط شامل مفاهیم ذهنی و احساسات هر دو می‌شود.

دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است.آموزش فرایند هدایت و جهت‌دهی عمدی تجارب انسانی

به طور کلی به عنوان مسافرت تفریحی در نظر گرفته می‌شود. هر چند که در سال‌های اخیر شامل هرگونه مسافرتی می‌شود که شخص به واسطه آن از محیط کار یا زندگی خود خارج شود.

3شرکت های زیر مجموعه ما
450تعداد پرسنل ما
10 سال سابقه حضور ما در این صنعت
47مشتریان ما از ابتدا تا کنون

شرکت سفیر آبی آرام

شرکت سفیرآبی‏ آرام در سال 1389 به­ عنوان مرکز پاسخگویی مشاع در ايران در اداره ثبت شرکت‌­ها و مالکيت صنعتي به ­شماره  ثبت 812 با سرمايه اوليه يک ميليارد ريال به ثبت رسيد و در تاريخ 24/05/1391 سرمايه شرکت به ده ميليارد ريال افزايش يافت. این شرکت فعالیت خود را با 12 نفر آغاز نمود در حال حاضر با حدود 350 نفر در دو بخش صف وستاد مشغول به کار می‌باشد.
این شرکت با به ­کارگیری آخرین دستاوردها و زیرساخت‌های فنی در صنعت Call Center و Contact Center در حال ارائه خدمات پاسخگویی بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته (24×7) به مشتریان بزرگ و کوچک فعال در صنایع کشور از جمله بانک ها، شرکت‌های پرداخت، شرکت‌های هواپیمایی، شرکت‌های بیمه‌ای و … می‌باشد. بهره‌گیری از کادر متخصص مدیریت و ارائه آموزش‌های مورد نیاز کارشناسان پاسخگو، مهمترین هدف مجموعه برای رسیدن به ­اهداف کیفی شرکت در خصوص ارائه سرویس‌های پاسخگویی به ­مشتریان می‌باشد.

مرکز تماس سفیر آبی آرام