صنعت گردشگری

تعداد تماس های خدمات، ایمیل و گفتگوی آنلاین در صنعت مسافرتی و جهانگردی نیاز به تعامل گسترده با مشتری دارد. به دلیل این که کارشناسان خدمات مشتری باید مهارت های فنی داشته باشند تا بتوانند خدمات معناداری از قبیل کمک اضطراری، تغییرات رزرو سفر، تأیید رزرو مجدد، تغییرات برنامه سفر و غیره را ارائه دهند، این چالش بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. هوش فنی مردم در سرتاسر جهان به حدی افزایش یافته كه انتظار دارند هر كاری با کلیک ماوس انجام گیرد. از آنجا که سفر هرگز بدون تدارک اتفاق نمی افتد، مشتری می تواند با کارشناسان مرکز تماس شما در تماس بوده تا در مورد پرواز در دسترس، قیمت بسته های تور و حتی جزئیات برنامه سفر اطلاعات دریافت نمایند. رها کردن تماس ها و عدم نظارت بر آنها، به طور خودکار تجارت شما را به رقبا انتقال داده که مشتاقانه منتظر چنین فرصتی می‌باشند. به عبارت دیگر، حتی هنگامی که شما قصد انجام این کار را نداشته باشید، موقعیت های احتمالی را از دست خواهید داد.

شخصی که تمایل به مسافرت دارد تنها در صورتی که احساس کند موفق به دریافت اطلاعات مورد نیاز خود می شود، با شما تماس می گیرد. در این شرایط، عدم راهنمایی فرد به شیوه مناسب یا عدم ارائه اطلاعات، می تواند وی را مایوس یا حتی از شما ناامید نماید. یکی از راه هایی که می تواند با درایت مشتریان شما را در حوزه سفر و گردشگری اداره کند، ارتباط با یک مرکز تماس با تجربه می‌باشد.

یکی انتظارات مشتریان مسافرتی و جهانگردی این است که در هر مرحله از سفر، از سیستم پشتیبانی مشتری خاص و خدمات شخصی سازی شده برخوردار شوند. برای شرکت ها ارائه تسهیلات مداوم به مشتریان مهم بوده که حتی در مواقع اضطراری، بتوانند آنها را راضی نمایند.

مشتریان باهوش از معاملات در حال انجام و پیشنهادات موجود در بازار آگاه هستند و می توانند به راحتی با کلیک یک دکمه به سمت رقیب شما بروند.

برون سپاری مرکز تماس چه مزایایی برای شرکت های گردشگری دارد؟

شکی نیست که صنعت گردشگری یک بخش در حال رشد بوده و تعداد شرکت های تازه وارد به این بخش سال به سال افزایش می یابد. بسیاری از شرکت های نوآفرین به منظور ایجاد یک نام برای خود، شروع به راه اندازی وب سایت های جدید و برنامه های تلفن همراه کرده اند که امکان رزرو بلیط برای پروازها، هتل ها و بسته های تعطیلات را تسهیل می نماید. با توجه به وابستگی این شرکت ها به افزایش درآمد و تعامل مستقیم با مشتریان خود، بسیاری از آن ها از سود آوری و افزایش منافع خود در زمان برون سپاری فعالیت ها به یک مرکز تماس آگاه می‌باشند.

 اگر یک شرکت خطوط هوایی یا یک وب سایت مسافرتی باشید، تماس تلفنی ،چت و یا ایمیل از افرادی که مشکلات مختلفی دارند، دریافت می نمایید. می توانید وقت و هزینه خود را روی این موضوع متمرکز کنید یا بر صلاحیت اصلی کسب و کار خود متمرکز شوید و به یک شرکت خارجی و متخصص در امور برون سپاری باتجربه اجازه دهید تا مشتریان شما را در کانال های مختلف اداره نمایند. شما تماس های زیادی را از طریق مشتریان یا مشتری های احتمالی دریافت خواهید کرد، اما تعامل فقط به آن محدود نخواهد شد چرا که مشتریان ترجیح می دهند برای شرکت های مسافرتی سؤالات مختلف مربوط به رزرو، لغو، بازپرداخت و موارد دیگر را از طریق ایمیل ارسال نمایند.

پلتفرم مرکز تماس سفیر آبی آرام به کاربران خود امکان می دهد تا فعالیت های ویژه آژانس های مسافرتی، هتل های زنجیره ای، آسایشگاه، پانسیون و مراکز تماس مجری تور را به صورت خودکار انجام دهند. با استفاده از راه حل های ما، کاربران می توانند رزرو اتاق، بسته تعطیلات، تور و بلیط هواپیما را به طور بهینه انجام دهند.

 1. خدمات عمومی مشتری

  هر مسافر مشتاقی که با مرکز تماس ما تماس گیرد با یک کارشناس ارائه دهنده خدمات مشتری که اطلاعات کاملی در مورد محصولات و خدمات شما دارد، ارتباط برقرار می نماید. کارشناسان ما دقیقاً می دانند که چه بخش خاصی از اطلاعات متناسب با نیازهای مشتری است. بنابراین، پشتیبانی 24×7 باعث می شود مشتری شما بدون هیچ گونه نگرانی احساس اطمینان خاطر را از خانه خود شروع کند!

 2. اشکال زدایی

  ممکن است مشکلات مسافر هم در طول سفر و هم بعد از آن ادامه یابد. که احتمالاً بارها به ارائه دهنده خدمات خود روی می آورد. اغلب، مشتریان خواستار اصلاح آنی مشکلات خود هستند و به احتمال زیاد، رسیدگی به چنین مشکلات فوری به زمان نیاز دارد.

 3. تولید و مدیریت سفارش کسب و کار

  وجود بسیاری از ارائه دهندگان خدمات در هر زمینه باعث شده تا مشتریان انتظار دریافت خدمات فوری داشته باشند. سفیر آبی آرام کاملاً مشتریان را درک  نموده و نیازهای آنها را از طریق مدیریت موثر خدمات سفارشی انجام می دهد.

 4. دسترسی بی وقفه

  مشتریان می توانند از هر طریقی که برای آنها راحت باشد با ما تماس بگیرند. ما خدمات مختلفی از جمله چت آنلاین، پشتیبانی ایمیل برون سپار و وب سایتی همانند پشتیبانی رسانه های اجتماعی به مشتریان شما ارائه می‌دهیم که این امر بازدید کنندگان را به مشتری ثابت تبدیل می‌نماید. علاوه بر این، حضور ما در سیستم عامل های مختلف شبکه های اجتماعی  این امکان را می دهد تا نبض بازار را احساس و مطابق نیاز مشتری عمل نماییم. ما با سعی و تلاش، خدمات خود را بهبود بخشیده تا ارتباطاتی مشابه با کسب و کار تجاری شما برقرار کنیم. این موضوع به رشد و توسعه کلی شما کمک می نماید.

 5. انعطاف پذیری برای مقیاس بالا یا پایین در هنگام اعلام

  هنگامی که برای ارائه راه حل های مرکز تماس تلفنی مسافرتی خود به یک شخص ثالث متخصص اعتماد می‌نمایید، با افزودن توانایی به خود در یک لحظه به هزاران کارشناس اضافی دسترسی پیدا می‌کنید، به این معنی که شما کاملاً خود را برای هرگونه شرایط احتمالی آماده می‌سازید. این موضوع می‌تواند شامل یک هواشناسی یا یک رویداد زمین شناسی غیرقابل پیش بینی در قاره دیگر باشد که منجر به لغو پرواز در سراسر جهان و افزایش همزمان تماس های مشتری شود.

 6. دسترسی فوری به مراکز تماس مسافرتی و گردشگری با تجربه

   بیشتر از سایر صنایع دیگر، مشتریان شما انتظار دارند افرادی که با آنها در مرکز تماس مسافرتی صحبت می کنند، متخصص در رسیدگی به جزییات و هماهنگی باشند. بنابر این کارشناسان مرکز تماس شما نباید مبتدی باشند.

  طی یک بررسی جدید مشخص شد هویت پیدا کردن کارشناسان مرکز تماس مسافرتی توسط افرادی که به آنها کمک می کنند، مهم است. این به معنای ارائه اطلاعات و مشاوره در سطح تخصصی است که از محل تجربه ما نشات گرفته است و نه از جستجوی گوگل.

  هنگامی برون سپاری مرکز تماس مسافرتی خود با این سطح مهارت و تخصص به یک شبکه سراسری از متخصصان دسترسی پیدا می کنید. این متخصصان مجرب و فصلی فقط ساعت کار خود را ثبت نمی کنند، بلکه در حرفه ای که انتخاب کرده اند مشغول به کار و عاشق آن می‌باشند. شور و شوق و تجربه آنها در تنظیم یک برنامه سفر عالی یا حل یک مشکل دشوار، در هر تعاملی می درخشد.

 7. رعایت بالاترین استاندارد مراقبت از مشتری

  هنگامی برون سپاری خدمات مرکز تماس مسافری خود، کارشناسانی به دست خواهید آورد که می توانند تمام مهارت ها و خدمات مشتری برتر را ارائه می دهند که بازتاب مناسبی برای کسب و کار و نام تجاری شما دارد و این به نوبه خود تا رسیدن به هدف اساسی تضمین رضایت و وفاداری مشتری به شما کمک می‌نماید. فعالیتی که هر کسب و کاری برای تضمین رشد و موفقیت مداوم خود نیاز دارد.

 8. پشتیبانی از کانال چندگانه

  هر دو کانال صوتی و دیجیتال توسط شرکت های مسافرتی و جهانگردی برای ارتباط با مشتریان استفاده می شود. در بعضی مواقع، استفاده از چندین کانال به طور همزمان ضروری شده که به عنوان مثال، ممکن است مشتریان از طریق تلفن با کارشناسان تماس گرفته و به نوبه خود، اطلاعات مربوطه را از طریق گفتگوها (چت) ارسال نمایند. شرکت های مسافرتی و جهانگردی نمی توانند سخت افزاری گران قیمت خریداری و فناوری پیچیده مرکز تماس را نصب نمایند. بنابراین برون سپاری، اقتصادی ترین گزینه می‎‌باشد.

 9. صرفه جویی وقت برای مشتری

  مشتریان برای صرفه جویی در وقت خود، روی شرکت های مسافرتی و گردشگری حساب می‌نمایند و یک مرکز تماس معتبر با تمام ویژگی های لازم جهت صرفه جویی در وقت مشتریان وجود دارد که می توانند مدت زمان پشت خط نگهداشتن مشتری را کاهش داده و در صورت لزوم پس از پیدا کردن اطلاعات کافی با آنها تماس بگیرد.

 10. رقابتی باقی ماندن در سفر و جهانگردی

  مسافرت و جهانگردی صنعتی است که نسبت به رضایت مشتری بسیار حساس بوده و به این معنی که کیفیت خدمات برای هر کسب و کاری که در این صنعت کار می کند از اهمیت بیشتری برخوردار می‌باشد. این صنعت همچنین بسیار رقابتی است و به حداقل رساندن هزینه های عملیاتی و حفظ مقیاس پذیری نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا امکان رقابتی بودن را به کسب و کار این صنعت می دهد تا از رشد تجارت اطمینان حاصل نماید. سفیر آبی آرام با سال ها همکاری با کسب و کار صنعت مسافرتی و جهانگردی، موفق به ایجاد شهرت با کیفیت عالی خدمات برون سپاری (BPO) شده و توانایی ارائه خدمات برون سپاری بسیار انعطاف پذیر و مقیاس پذیر با نسبت های برجسته هزینه عملکرد را دارد.