راهکار مدیریت فضای مجازی

اهمیت روزافزون فضای مجازی و نیاز استفاده از فناوری‌های جدید فضای مجازی در سازمان‌های خصوصی ، عمومی و دولتی در سراسر جهان مشاهده می‌شود. اما، فعالیت در فضای مجازی علاوه بر مزایای سازمانی فراوان، آسیب پذیری‌هایی برای کسب و کارها نیز ایجاد می‌کند که می‌تواند باعث از بین رفتن ارزش‌های سازمانی شود. با توجه به این واقعیت‌های فعلی ،ما در راهکار مدیریت فضای مجازی یرنامه هایی برای ایجاد ارزش برای سازمان‌هایی که در فضای مجازی فعالیت می‌کنند پیشنهاد می‌کنیم.

خدمات پشتیبانی ایمیل

با وجود محبوبیت روزافزون شبکه های اجتماعی به عنوان یک کانال پشتیبانی، ایمیل همچنان گزینه محبوبی برای بسیاری از مشتریان باقی مانده است. اکنون ایمیل به وسیله اصلی انتقال داده و مدیریت ارتباط با مشتری تبدیل شده و در نتیجه بسیاری از شرکت های در حال برون سپاری با توجه به نیازهای مرکز تماس غیر صوتی خود، نیازمند خدمات پشتیبانی ایمیل هستند.

خدمات چت آنلاین

چت آنلاین یک نرم افزار آنلاین خدمات مشتری با قابلیت های تجزیه و تحلیل برای ایجاد بینش مناسب در خصوص روند خدمات مشتری به شما می باشد که در برنامه ریزی اهداف و اولویت های کسب و کارتان کمک خواهد کرد. وجود گزینه گفتگو آنلاین در وب سایت به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید ایجاد ارتباطی مستقیم و آسان با مخاطبین خود داشته باشید.

پشتیبانی شبکه‌های اجتماعی

مهمترین فعالیت در تعامل پیوسته با کاربران خود پاسخ سریع در رسانه‌های اجتماعی است. کارشناسان کسب و کار شما باید بر پست‌های رسانه‌های اجتماعی - خوب و بد - نظارت کنند و سریعاً پاسخ دهند ، خطاها را اصلاح کرده و نگرانی‌های کاربران را برطرف سازند.

مجموعه سفیر آبی آرام با داشتن زیرساخت‌های فنی و کارشناسان با تجربه می‌توانند با راهکار مدیریت فضای مجازی کسب و کار شما را مدیریت کند تا شاهد رشد برند خود در فضاهای مجازی باشد.