خدمات چت آنلاین

گفت و گوی زنده (چت آنلاین)

چت آنلاین یک نرم افزار آنلاین خدمات مشتری با قابلیت های تجزیه و تحلیل برای ایجاد بینش مناسب در خصوص روند خدمات مشتری به شما می‌باشد که در برنامه ریزی اهداف و اولویت های کسب و کارتان کمک خواهد کرد. وجود گزینه گفتگو آنلاین در وب سایت به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید ایجاد ارتباطی مستقیم و آسان با مخاطبین خود داشته باشید.

امروزه، زمانی که صحبت از پشتیبانی مشتری به میان می‌آید، چت را میتوان انتخاب اول مشتریان دانست. گفت و گو اینترنتی دارای مزایای مختلفی نسبت به کانال های ارتباطی دیگر است. این راه ارتباطی سریع و در لحظه با ارائه خدمات به مشتریان می‌تواند ابزاری قدرتمند برای تبدیل کاربران به خریداران یا برآورده کردن درخواست های مشتریان ثابت باشد. با این حال، پردازش یک سیستم پشتیبانی پویا نیاز به سرمایه گذاری های مالی و منابع انسانی دارد.

خدمات چت آنلاین

ارائه چت آنلاین در خدمات پشتیبانی مشتری

مقرون به صرفه

کسب و کارها با تلاش و کوشش به دنبال یک راه حل برای ارائه خدمات به مشتری با هزینه مناسب هستند که چت آنلاین بهترین روش برای کاهش هزینه‌ها می‌باشد.
چت آنلاین یک ابزار پشتیبانی نسبتاً ارزان برای پیاده سازی در وب سایت شما می باشد، علاوه بر این، به دلیل سود آوری، بهترین کانال ارتباطی برای خدمات رسانی به مشتری در نظر گرفته می شود چرا که با سرعت بالای خدمات به مشتریان، مبالغ زیادی را پس انداز می‌نمایید.

مزیت رقابتی

با توجه به جدید بودن فناوری Online Chat ، اکثر مشاغل از آن استفاده نمی‌کنند و یا آن دسته از کسب و کارهایی که آن را عرضه می‌دارند خدمات 24×7 ( شبانه روزی ) را ارائه نمی‌دهند.
از چت آنلاین و ارائه خدمات با کیفیت به مشتری به عنوان مشخصه اصلی نام تجاری خود استفاده کنید. بعضی از مشتری ها تجربه بهتر را ترجیح می دهند. با آگاهی از قوانین خدمات مشتری، درصد شکست را در تجارت یا کسب و کار خود کاهش داده و مشتریان با انتخاب دقیق‌تر می‌توانند در ارائه خدمات برتر یک شرکت بهترین تصمیم را اخذ نمایند. با استفاده از فناوری چت آنلاین کسب و کار خود را به سطح بالاتری برسانید.

صرفه جویی در زمان

هنگام استفاده از چت آنلاین، زمان ذخیره شده برای کسب و کار خود را تصور نمایید، این امر فقط مربوط به صرفه جویی در زمان شما نخواهد بود، بلکه باعث صرفه جویی در وقت مشتری نیز می‌گردد.
با بررسی نتایج متوجه خواهید شد که چت از نظر میانگین زمان پاسخ دهی در ابعاد بزرگ، تقریباً هر کانال خدمات مشتری دیگر را شکست می‌‎دهد. این بدان معناست که می‌توانید به بیش از 60 درخواست مشتری در مدت یک ساعت توسط یک کارشناس رسیدگی کنید.

سفیر آبی آرام

سفیر آبی آرام حدود یک دهه تجربه در ارائه راه حل های مختلف برون سپاری به مشتریان دارد. خدمات پشتیبانی موثر چت آنلاین ما، سطح مشتری مداری بالا و سودهای توسعه یافته برای تجارت شما را تضمین می‌نماید.

کارشناسان آموزش دیده

آموزش پیشرفته و فرایند مداوم یادگیری تضمین می‌کند که کارشناسان چت آنلاین، به خوبی در مورد جزئیات کسب و کار شما آموزش دیده‌اند.

دامنه های اینترنتی مورد اعتماد

شما می توانید با استفاده  از دامنه‌هایی که مختص مکالمات هستند و فقط آن دامنه‌ها مجاز به اجرای چت شما خواهند بود، از دسترسی اشخاصی که بخواهند چت شما را به هر وب سایتی خارج از لیست قابل اعتماد شما اضافه کنند، جلوگیری نمایید.
با توجه به موارد ذکر شده شما می‌توانید خدمات گفتگوی آنلاین کسب و کار خود را به سفیر آبی آرام بسپارید و شاهد افزایش رضایت مشتریان و همچنین کاهش هزینه‌های خود باشید.

تیم کارآمد

با بهره وری از فروش و خدمات خود می‌توان راه حل های جذب مشتری را بهبود بخشید و با رسیدگی به سوالات مشتری در لحظه، مشارکت بهتری را با آنان خواهید داشت.

مرکز تماس سفیر آبی آرام در کنار خدمات تماس ورودی و تماس خروجی , شرکت پیشرو در ارائه خدمت چت آنلاین می‌باشد.