خدمات پشتیبانی فنی

دستیار راهنما کیست؟

یک دستیار راهنما به جای خدمات مرتبط با مشتری، معمولاً بر فناوری اطلاعات و پشتیبانی فنی متمرکز است. دستیار راهنما در جهت رفع مشکلات فنی مانند تنظیم مجدد رمز عبور یا مشکلات شبکه و نرم افزار کار می‌کند. پشتیبانی فنی اغلب از طریق تلفن، ایمیل، چت یا با استفاده از نرم افزار ویژه‌ای انجام شده ، که کاربر از آن برای ارتباط مستقیم با پشتیبانی فنی استفاده می‌کند.

یک تیم دستیار راهنما، نشانگر سیستم پشتیبانی فنی شرکت شما می‌باشد. تیم پشتیبانی فنی شما باید حرفه‌ای گری، صلاحیت و بهره‌وری را به نمایش بگذارد.

کارشناسان سفیر آبی آرام با در اختیار داشتن ترکیبی کامل از مهارت‌های فنی و فردی می‌توانند در حالی که هر تعامل را شخصی سازی و لذت بخش می‌نمایند، به سرعت  فناوری‌ها و نیازهای تجاری را تغییر دهند. ما با حل سریع مسائل و مشکلات، اعتبار شرکت شما را از نظر کیفیت تضمین می‌کنیم.

پشتیبانی فنی

دستیار راهنما داخلی

جدا از پشتیبانی فنی خارجی، کارشناسان مرکز تماس شما ممکن است به پشتیبانی فنی نیز نیاز داشته باشند. نه تنها مراکز تماس با تعداد بیشتری کارشناس کار می کنند، بلکه تعداد دستگاه هایی مانند رایانه، لپ تاپ، تبلت، تلفن های هوشمند نیز افزایش می یابد. تا زمان حصول اطمینان برای انجام تمام مراحل رسمی به طور سیال، این دستگاه ها باید همیشه در شرایط آماده به کار باشند. به دلیل آنکه کارشناسان نمی توانند با رعایت الزامات فنی، روی هدف خود کار کنند این امر می تواند یک مسئولیت اصلی برای یک شرکت فناوری اطلاعات باشد، در چنین موارد برون سپاری نیاز به دستیار راهنمای داخلی، به کارکنان IT کمک کرده تا روی سیستم عامل ها، ابتکارات استراتژیک و ارتقاء سیستم کار کنند.

رشد کسب و کار

چرخه ارتقا

با پیشرفت فناوری، راه خود را به بالاترین سطح تجارت باز کرده، به یک نام بزرگ در صنعت خود تبدیل می شوید و با رشد شرکت، شما به ابزار های IT بیشتری احتیاج خواهید داشت.
داشتن یک مشاور فناوری اطلاعات به شما در رشد اقتصادی کمک می کند. یک شرکت حرفه ای فناوری اطلاعات حتی می تواند مجموعه شما را به صورت سفارشی راه اندازی کرده و نرم افزار و سخت افزار توسعه فعالیت خود را در اختیار داشته باشید.
همچنین، برای راه اندازی شرکت شما در جهت موفقیت، یک شرکت فناوری اطلاعات می تواند با آموزش به کارمندان شما همه موارد لازم برای پیشبرد و کمک به مشاغل، رشد و توسعه را در اختیار شما بگذارد.
یک مشاور IT می تواند در زمینه تغییر جهت شما یا ادغام برای برخی از فرآیندها به شما کمک کند. به این ترتیب، دیگر لازم نیست نگران تجربه تأخیرهایی که باعث کند شدن بهره وری و کارآیی فرآیندها می شود، باشید.
ما در سفیر آبی آرام یک زیرساخت پشتیبانی مستقل با سرورها و بانک داده اختصاصی را در اختیار داریم. در کنار سطح سرویس هایی (SLAs) که قوانین عملکرد را به روشنی تعیین کرده اند، گزارش های استاندارد و سفارشی را بصورت روزانه، هفتگی و ماهانه ارائه می دهیم.

به روزرسانی های سخت افزار و نرم افزار فناوری همه ساله و هر روز اتفاق می افتد.شرکت شما با استفاده از سیستم های قدیمی با بسیاری از مشکلات روبه رو خواهد شد، در حالی که فناوری می تواند سریع تر از آنچه شرکت شما برای آن آماده شده است تحول پیدا کند، به همین دلیل به وجود خدمات پشتیبانی فنی رایانه نیاز است.
یک شرکت متخصص IT می تواند وظیفه بررسی و به روز رسانی روزمره شما را بر عهده داشته و به دنبال هرگونه ویروس یا مشکل باشند تا رایانه های کسب و کار شما را در بهترین حالت نگه دارند. آنها یک سرویس را برای از بین بردن ویروس در محل کار یا به صورت پشتیبانی از راه دور رایانه ای پیشنهاد می کنند، در نهایت این نابغه های IT برای پشتیبانی شرکت شما هستند.
برخی از شرکت ها، در به روز رسانی نرم افزار و رایانه های خود تأخیر می‌نمایند زیرا آن را در بودجه سالانه درنظر نگرفته اند. با این حال به روز بودن سیستم های شما می تواند به افزایش سود شرکت شما در بلند مدت کمک کند.
با به روز شدن سیستم های خود می توانید کسب و کار خود را به روز کنید!

از دست دادن داده ها

میز کمک با کیفیت بهتر در مقابل هزینه های پایین تر

بسیاری از شرکت ها اکنون فاکتورها، اطلاعات مشتری و داده های محرمانه کسب و کار خود را کاملاً روی فضای ابری حفظ می کنند.
بدون محفاظت از ویروس یا یک سیستم امنیتی قوی، همه داده ها و اطلاعات می تواند از دست برود. این امر نه تنها شرکت شما را به عقب بازمی‌گرداند، بلکه باعث عدم اعتماد مشتریان به کسب و کار شما و حتی باعث مشکلات قانونی می‌شود.
یک شرکت فناوری اطلاعات می تواند به شما در جلوگیری از بروز مشکلات امنیتی در آینده کمک کند. عرضه کنندگان خدمات IT اطمینان حاصل می کنند که اطلاعات تجاری شما در برابر هکرها و ویروس ها محافظت می شود.
آن ها همچنین می توانند جستجوهای منظم امنیتی را انجام داده تا احتمال درخطر بودن اطلاعات کسب و کار شما کاهش یابد.
با استفاده از خدمات پشتیبانی فنی رایانه، می‌توانید از مشاغل و مشتریان خود در برابر تهدیدهای احتمالی حفاظت کنید.

مدیریت دستیار راهنما در دفتر شما می‌تواند پر هزینه باشد. با برون سپاری پشتیبانی فنی خود به سفیر آبی آرام، می‌توانید بر رشد کار خود و پشتیبانی از خط تولید خود تمرکز کنید و همچنین می‌توانید هزینه‌های پشتیبانی خود را در این راه کاهش دهید. با استفاده از مرکز تماس اختصاصی و مشترک، می‌توانیم نیازهای شما را تجزیه و تحلیل کرده و مقرون به صرفه ترین راه حل را ارائه دهیم.
ما استعدادهای برتر را استخدام کرده، آموزش داده و حفظ می‌کنیم تا به سرعت پیشرفت نمایید. فناوری ما به کارشناسان این امکان را می‌دهد تا به کارمندان از طریق کانال‌ها به طور موثر کمک کرده و ما از داده‌های مربوط به هر تعامل برای بهبود مداوم فرآیندها استفاده می‌کنیم.
مرکز راهنمای ما توسط پایگاه دانش مشتری، اتوماسیون خدمات و ابزارهای پاسخ دهی صدای تعاملی (IVR) هدایت شده که کیفیت مداوم خدمات را به مشتریان ما ارائه می دهد.
با سال‌ها حضور در صنعت برون سپاری و ثبات کسب و کاری قدرتمند، می‌توانیم در اداره شرکت شما سهیم شویم.

دستیار راهنما قابل انعطاف و پشتیبان

سفیر آبی آرام یک راه حل را برای همه پروژه‌ها مناسب ندانسته و راه حل‌هایی بر اساس نیازهای بنیادین هر شرکت برآورده می‌سازد، چه در داخل سازمان و چه در خارج سازمان، خدمات دستیار راهنما چند زبانه، خدمات 24 ساعته و درخواست‌های بعد از ساعت کار، سرریز وظایف است. ما از کارمندان در هر نقطه و با هر دستگاهی پشتیبانی کرده و استفاده از ابزار های ثبت درخواست را با سیستم اختصاصی خود یا با سیستم داخلی شما پیشنهاد کنیم.
سفیر آبی آرام با مشتریان برای تعیین اهداف برنامه ها، بهترین راه حل را پیشنهاد می‌کند زیرا ما می‌دانیم که کارمندان مؤثر و کارآمد باعث ایجاد یک کسب و کار سودآور می‌شوند.

مرکز تماس سفیر آبی ارام