خدمات پشتیبانی ایمیل

با وجود محبوبیت روزافزون شبکه های اجتماعی به عنوان یک کانال پشتیبانی، ایمیل همچنان گزینه محبوبی برای بسیاری از مشتریان باقی مانده است. اکنون ایمیل به وسیله اصلی انتقال داده و مدیریت ارتباط با مشتری تبدیل شده و در نتیجه بسیاری از شرکت های در حال برون سپاری با توجه به نیازهای مرکز تماس غیر صوتی خود، نیازمند خدمات پشتیبانی ایمیل هستند.

هزینه اندک و سهولت دسترسی در هر زمان و هر نقطه، برخی از مزایای ارتباطات مبتنی بر ایمیل است. داشتن یک سرویس پاسخگویی ایمیل برای ساخت و رشد نام تجاری هر شرکتی از اهمیت بالایی برخوردار است.

ایمیل یک وسیله اصلی انتقال داده و مدیریت ارتباط با مشتری می‌باشد، بنابراین، بسیاری از شرکت‌ها بر حسب لزوم، مدیریت ارتباط با مشتری الکترونیکی (eCRM) و خدمات پشتیبانی از طریق ایمیل را برون سپاری می‌کنند.

در این راستا شرکت سفیر آبی آرام خدمات پشتیبانی الکترونیکی را برای محصولات و خدمات فنی و غیر فنی ارائه می‌دهد.

خدمات پشتیبانی ایمیل

چگونه خدمات پشتیبانی ایمیل مشاغل برون مرزی می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند؟

پاسخگویی سریع، کارآمد و دقیق به سوالات مشتری شما توسط ایمیل، منجر به افزایش رضایت مشتری خواهد شد.

با برون سپاری سیستم های پشتیبانی مبتنی بر وب می توانید بیشترین تمرکز را روی مهارت های اصلی داشته باشید که به نوبه خود استفاده از زمان کارآمد را امکان پذیر می‌کند.

داشتن یک سیستم پشتیبانی الکترونیکی مبتنی بر ایمیل برون مرزی حرفه ای، حجم تماس کمتر را تضمین کرده و هزینه پشتیبانی تماس را بسیار کاهش می دهد.

چگونه سفیر آبی آرام می‌تواند از خدمات پشتیبانی ایمیل بهترین نتیجه را کسب کند؟

1. ما از اصول اولیه درست استفاده می کنیم

2. هیچ ایمیلی بدون پاسخ باقی‌ نمی‌ماند

هنگامی که مشتریان وقت خود را برای ارسال ایمیل می‌گذارند، انتظار پاسخی سریع و معنی دار را دارند. به عنوان یک مسیر ارتباطی دلخواه، ارتباط با ایمیل راهی مؤثر برای پاسخگویی به سوالات، حل مشکلات و راهنمایی مشتریان در زمان تعامل است.

با این وجود، برای اطمینان از پاسخ سازگار و به موقع، برای جلوگیری از ایجاد نا‌امیدی برای مشتری و کارشناس مرکز تماس، مراقبت لازم است.

علاوه بر این، ما اطمینان می‌دهیم که راه حل های مدیریت ایمیل، ما را قادر می‌سازد تا پیشرفت هر ایمیل را مسیریابی کرده و از  پاسخ دادن به تمامی ایمیل‌ها اطمینان حاصل کنیم.

3. ما به ایمیل‌هایی با مجموعه مهارت‌های مناسب پاسخ می‌دهیم

مشتریان می توانند اطمینان حاصل نمایند که سؤالات آن ها در مسیر ویژه و مختص خودشان، توسط کارشناسان سفیر آبی آرام با مهارت صحیح، تنظیم و پاسخگویی خواهد شد.

4. ما ایمیل‌های دریافتی را برای اطمینان از پاسخ های موثر گروه بندی می‌کنیم

ما انواع مختلف ارتباطات دریافتی را تشخیص داده که این امر می‌تواند با استفاده از هوش مصنوعی تحلیل متن تسریع شود. پس از یادگیری محتوای ایمیل‌های دریافتی، می‌توان آن‌ها را به وظایف، مجموعه مهارت‌ها، تخصص محصول و غیره تقسیم کرد.
نرم افزار طبقه بندی هوشمند می‌تواند به ما در دسته بندی نامه‌های ورودی به صورت خودکار کمک کند.

5. ما برای اطمینان از کیفیت و زمان پاسخگویی سریعتر از نمونه‌های متنی استفاده می‌کنیم

سفیر آبی آرام نمونه های متن را تعریف می کند که باید به راحتی ترکیب شده و مستقیماً به یک معامله تجاری اختصاص داده شوند یا بخشی از ارتباطات مشتری نوشته شده با یک شرکت بزرگ جهانی باشند. با استفاده از نمونه های متنی، زمان پاسخگویی کارشناسان کاهش یافته و همچنین یک استاندارد پاسخ با کیفیت خاص، حفظ می شود. وابسته به این سیستم اجرا گزینه‌هایی برای استفاده از نمونه های متن پیش بینی شده بر اساس ارائه اطلاعات در ارتباط با مشتری وجود دارد.

چرا برون سپاری خدمات پشتیبانی ایمیل به سفیر آبی آرام؟

  • سفیر آبی آرام شرکتی است که از سال 1389 به جهت فعالیت های برون‌سپاری تأسیس شده و در سایر کانال ها نیز کسب صلاحیت کرده است.
  • ما پویایی پیچیده پشتیبانی ایمیل و مدیریت ارتباط با مشتری الکترونیکی (eCRM) را درک می‌کنیم.
  • کسب و کار اصلی ما غنی سازی تجربه مشتریان با استفاده از راه حل‌های تک مرحله ای، سریع و مقرون به صرفه است.
  • با بالاترین درجه کنترل فرآیند، ما بهترین پشتیبانی ایمیل مشتری را در صنعت به ارمغان آورده‌ایم.
  • ما آموزش‌های عمیق در مورد محصولات و خدمات شما را در زمینه پشتیبانی فنی غیر صوتی، به متخصصان با تجربه خود ارائه می‌دهیم.