خدمات و راهکارها

خدمات مرکز تماس ورودی شرکت سفیر آبی آرام بر مبنای محصولات برتر و علم این صنعت می‌باشد که در طی سال‌ها تجربه‌ای که در صنعت خدمات مرکز تماس کسب کرده‌ایم، بدست آمده است.

مرکز تماس خروجی، مرکز تماسی است که در آن کارشناسان برای اهداف از پیش تعیین شده با مشتریان تماس می‌گیرند. تماس‌های این مرکز شامل…

دستیار راهنما در جهت رفع مشکلات فنی مانند تنظیم مجدد رمز عبور یا مشکلات شبکه و نرم افزار کار می‌کند. پشتیبانی فنی اغلب

خدمات فروش تلفنی به معنی فروش محصولات یا خدمات شماست که به صورت مستقیم از طریق تلفن به مشتری امکان پذیر است.

چت آنلاین یک نرم افزار آنلاین خدمات مشتری با قابلیت‌های تجزیه و تحلیل برای ایجاد بینش مناسب در خصوص روند خدمات مشتری به شما می‌باشد.

با وجود محبوبیت روزافزون شبکه های اجتماعی به عنوان یک کانال پشتیبانی، ایمیل همچنان گزینه محبوبی برای بسیاری از مشتریان باقی مانده است.

تلفن گویا (IVR) یک راه حل خودکار خدمات به مشتریان است که از پاسخ‌های از پیش ضبط شده برای پاسخگویی به نیازهای تماس گیرنده استفاده می‌کند. 

با تغییرات حال حاضر در دنیای کسب و کار و نحوه مدیریت سفارشات، مشتریان اکنون می‌توانند کانال‌های تحویل محصولات یا خدمات را انتخاب کنند.

مدیریت فرآیند کسب و کار شامل طراحی، اتوماسیون، پیاده‌سازی، کنترل، اندازه‌گیری و بهینه‌سازی جریان عملکرد شرکت به منظور پشتیبانی و….

ABCall Center

مرکز تماس سفیر آبی آرام

شرکت سفیرآبی‏ آرام در سال 1389 به­ عنوان مرکز پاسخگویی مشاع در ايران در اداره ثبت شرکت‌­ها و مالکيت صنعتي به ­شماره  ثبت 812 به ثبت رسید. این شرکت فعالیت خود را با 12 نفر آغاز نمود در حال حاضر با حدود 400 نفر در دو بخش صف و ستاد مشغول به کار می‌باشد.

این شرکت با به­ کارگیری آخرین دستاوردها و زیرساخت‌های فنی در صنعت Call Center و Contact Center در حال ارائه خدمات پاسخگویی بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته (24×7) به مشتریان بزرگ و کوچک فعال در صنایع کشور از جمله بانک‌ها، شرکت‌های پرداخت، شرکت‌های هواپیمایی، شرکت‌های بیمه‌ای و … می‌باشد. بهره‌گیری از کادر متخصص مدیریت و ارائه آموزش‌های مورد نیاز کارشناسان پاسخگو، مهمترین هدف مجموعه برای رسیدن به ­اهداف کیفی شرکت در خصوص ارائه سرویس‌های پاسخگویی به ­مشتریان می‌باشد.

خدمات سفیر آبی آرام