خدمات مرکز تماس بیمه

مراکز تماس نقش مهمی را در افزایش تقاضا برای خدمات ویژه مشتریان در صنعت بیمه ایفا می کنند. بسیاری از شرکت ها منابع خود را برای بهبود تجربه خدمات مشتری، اختصاص می دهند، مراکز تماس یک روش متداول برای انجام این کار را داشته و به شرکت های بیمه، مزایای متنوعی را به کسب و کار و مشتریان ارائه می دهند.
مراکز تماس، تعامل شرکت های بیمه مشارکت با مشتریان فعلی و بالقوه را تنظیم نموده و با رشد بازار رقابتی، شرکت های بیمه  می توانند با داشتن یک مرکز تماس همراه با دسترسی کارشناسان متخصص در صنعت بیمه به صورت شبانه روزی، بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهند. نقش مهم این مراکز در بخش بیمه شرکت ها، به این صورت است که مشتری می تواند در هر زمان، با ارسال سؤالاتی در رابطه با مطالبات خود تماس برقرار نماید.

مرکز تماس سفیر آبی ارام

پنج مزیت خدمات مرکز تماس در بخش بیمه

  • 1- ثبت نام مشتریان جدید
  • 2- حفظ مشتریان موجود
  • 3- رسیدگی به حجم زیاد تماس
  • 4- مدیریت نام تجاری
  • 5- کانال های ارتباطی متعدد
1- ثبت نام مشتریان جدید

یک مرکز تماس می تواند آگاهی مشتری را بهبود بخشد و به شرکت های بیمه در ثبت نام مشتری جدید کمک نماید. با داشتن متخصصان آموزش دیده که مهارت خود را در شرکت و خدمات شما به کار می گیرند، کارشناسان مرکز تماس قادر خواهند بود به صورت مؤثر و کارآمد مشتریان جدیدی را ثبت نام نمایند. با توجه به نیاز آگاهی شرکت های بیمه از مشتریان امروزی، می توانید از اطلاعات مرکز تماس برای جمع آوری اطلاعات در مورد اهداف خود، از سطح پیشرفته سفارشی و شخصی سازی استفاده نمایید.

2- حفظ مشتریان موجود

مراکز تماس می توانند با ارائه خدمات عالی مشتری، به مشتری های موجود شما، باعث چشم پوشی آنها از فضای های دیگر پوشش بیمه ای شوند. مشتریان به دلیل عدم رضایت از ارائه دهنده فعلی خود، به احتمال زیاد برای دریافت خدمات بهتر به رقبا مراجعه می کنند، به همین دلیل یادآوری رفتار با مشتریان فعلی شما و همچنین افرادی که قصد به دست آوردن آنها را دارند، مهم است.

3- رسیدگی به حجم زیاد تماس

مراکز تماس مجهز به ابزار و تجهیزات مشترک بوده که به آنها امکان پیدا کردن مخاطبان مورد نظر خود را می‌دهد و بهترین خدمات ممکن را ارائه می نمایند. با استفاده از فناوری ارتباطات از راه دور سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته، برای شماره گیری و پاسخگویی خودکار به تماس های تلفنی دریافتی، قادر به پاسخگویی به سؤالات مشتری هستند.

4- مدیریت نام تجاری

خدمات مشتری جنبه مهمی در مدیریت مؤثر هر نام تجاری دارد. کسب و کارها برای جلب مشتری جدید، اعتماد بسیاری به اعتبارشان در میان مشتریان فعلی دارند. شما با ارائه بهترین خدمات مشتری، می توانید شهرت نام تجاری خود را در بین مصرف کنندگان بهبود بخشیده و در رده بالاتر از رقیبان قرار گیرید.

5- کانال های ارتباطی متعدد

یک مرکز تماس برون سپاری می تواند با استفاده از چندین کانال ارتباطی، شرکت شما را از رقبا تفکیک نماید. نمایندگان مرکز تماس می توانند از طریق پست الکترونیکی و گفتگوی آنلاین به همه سؤالات مشتری درباره بازپرداخت، صلاحیت یا حق امتیاز پاسخ داده و با ارائه روش های مختلف ارتباط با نمایندگان مستقیم، راحتی را برای مشتریان فراهم آورند.

روش حل مرکز تماس برای شرکت های بیمه

روش حل مرکز تماس، یک سیستم ارتباطی چند منظوره است که تقریباً تمام رئوس صنعت می توانند با استفاده از آن، به سود برسند. در ادامه مطالبی می‌خوانید تا بدانید که شرکت های بیمه می توانند در الگوی کسب و کار خود از پویش ها و عملیات های مختلف استفاده نمایند.

در یک شرکت بیمه دقیقاً مانند هر کسب و کار دیگر، برطرف شدن نگرانی های مشتریانی در مورد سوالات خود مهم بوده و  می‌توان با پاسخ های رضایت بخش مرکز تماس، از روند کار اطمینان حاصل نمایند. روش حل مرکز تماس با بسیاری از ویژگی ها به بهترین وجه در پاسخ به سؤالات مشتری کمک می نماید. به عنوان مثال، کارشناس اطمینان می یابد تماس مشتری را به نماینده ای که حساب کاربری وی را به دقت کنترل می کند، هدایت کرده است. IVR (سیستم پاسخ دهی خودکار) در روش حل مرکز تماس به معرفی اتوماسیون در فرآیندها کمک کرده و این بدان معناست که مشتری می تواند جواب سوال خود را به تنهایی دریافت و یا اقدامات خاصی را مانند محاسبه مبلغ حق بیمه انجام دهد.

نرم افزار مرکز تماس برای اجرای هر نوع کمپین هدایت تولید مناسب است و شرکت های بیمه می توانند از این ویژگی روش حل مرکز تماس بهره مند شوند. شرکت بیمه همچنین می تواند برای ایجاد آگاهی در مورد سیاست های بیمه تازه راه اندازی شده به مشتریان موجود، کمپینی را اجرا و یا برای فروش سیاست های موجود به سمت های جدید جمع آوری شده توسط نمایندگان اقدام کند. ویژگی هایی مانند شماره گیر پیش بینی کننده، شماره های متعدد در زمان یکسان با یک محاسبه هوشمند، تعداد تماس هایی که می خواهند پاسخ دهند. این به تضمین بالاترین بهره وری ممکن کمک می کند.

دریک مرکز تماس روش حل تمام تماس ها را ثبت و همچنین گزارش های گسترده ای ارائه می دهد. داده های ارائه شده توسط نرم افزار مرکز تماس، غنی بوده و در دیده شدن تجربه کسب و کار، می توان از آن در ایجاد طرح های تجاری بهتر استفاده نمود. به عنوان مثال، این گزارش می تواند جزئیاتی را در مورد اینکه بهترین نماینده در فروش کیست و یا کدام سیاست در کدام شهر بیشتر به فروش می رسد را ارائه دهد. براساس این جزئیات می توان یک برنامه فروش ویژه یا یک رویکرد تجاری ایجاد کرد.

مرکز تماس بیمه سفیر آبی آرام
مشتریان بیمه هنگام درخواست کمک، انتظارات زیادی دارند. آنها به کسی نیازمند هستند که اطلاعات زیادی در مورد وضعیت خاص و نام تجاری آنها دارد، آنها غالباً درخواست چرخش سریع و پشتیبانی در ساعات غیر کاری را داشته که این روند مشکلات پیچیده ای را برای شرکت های بیمه ایجاد می کند، اما این رویکرد ها مشکلاتی هستند که سفیر آبی آرام با راه حل های پیشرفته مرکز تماس خود قادر به حل آنها می باشد.
خدمات ارائه شده توسط سفیر آبی آرام
برای استفاده بیشتر از خدمات شگفت انگیز ما، می توانید از زمان قرار ملاقات تا یکپارچه سازی CRM، جهت آسان نمودن فعالیت خود استفاده نمایید.