خدمات مدیریت سفارشات

با تغییرات حال حاضر در دنیای کسب و کار و نحوه مدیریت سفارشات ، مشتریان اکنون می‌توانند کانال های تحویل محصولات یا خدمات را انتخاب کنند. زنجیره‌های عرضه جهانی به طور فزاینده‌‌ای در حال پیچیده‌تر شدن هستند و انتظارات مربوط به هر مرحله از روند سفارش در حال افزایش است.
ارائه خدمات مرکز تماس یکپارچه برای گرفتن سفارش، جلب رضایت مشتریان و همچنین افزایش درآمد کسب و کار ضروری است.
تحقق سریع سفارش برای افزایش رضایت مشتریان و فروش شما ضروری است. پردازش بی موقع سفارش اثر منفی زیادی داشته و منجر به عدم رضایت مشتری، بدنامی و از دست رفتن فروش خواهد شد.
کل فرآیند مدیریت سفارشات از ابتدا تا تحقق نیاز، به بهینه سازی چشم انداز شرکت بستگی دارد. مدیریت کارآمد سفارش منجر به صرفه جویی در هزینه، تحقق سریع‌تر و به موقع، افزایش رضایت مشتری، کاهش بروز خطاها، تولید بینش‌های عملی و تصمیم‌گیری مناسب می‌شود.‌

چرا پردازش سفارش مهم است؟

در هر کسب و کار یا سرمایه گذاری، تکمیل کردن سفارش مشتری به درستی و بدون تأخیر، به اندازه به دست آوردن مشتری جدید مهم است. زمانی که به جهت کاهش اتلاف وقت و هزینه خود، پردازش سفارش را به سفیر آبی آرام برون سپاری می کنید، با آموزش های تخصصی کارشناسان ما در همه زمینه های مدیریت سفارشات ( دریافت سفارشات تک و دسته ای، پرداخت تلفنی، تحقق، ارسال نامه و پردازش پس از فروش) فضایی برای نگرانی شما وجود نخواهد داشت.

چگونه می توان در مدیریت سفارشات مشتری موثر بود؟

مدیریت سفارشات از ابتدا تا انتها برای همه چشم اندازهای کسب و کار اساسی است. مدیریت موفقیت آمیز زمانی قابل لمس خواهد بود که در روند سفارش، درخواست خدمات مشتری تا وصول آن به سهولت صورت پذیرد. این باعث افزایش رضایت مشتری، به رسمیت شناختن درآمد و عامل مهمی در کاهش هزینه‌های عملیاتی در ارتباط با سفارشات دیررس است.

چرا سفیر آبی آرام شریک مناسب برای پردازش سفارش برون سپاری است؟

سفیر آبی آرام منبع یک مرحله‌ای برای پردازش و ساده سازی سفارش است. کارشناسان ماهر ما برای اطمینان از بهترین تجربه ممکن مشتری، که حائز اهمیت برای سلامتی و رشد شغلی شما خواهد بود، از نرم افزارهای به روز و فرآیندهای پیشرو در صنعت استفاده می کنند.

در سفیر آبی آرام، ما می‌دانیم که پردازش سفارش کارآمد، سنگ بنای موفقیت شرکت شما است. کارشناسان با استعداد ما بعد از ارائه سفارش خدمات جامع پردازش برای پاسخگویی به نیازهای شما آماده شده اند. با پردازش سفارش برون سپاری، بار اداری را کاهش و یک مزیت رقابتی کسب نمایید.
( یک راه حل مقرون به صرفه برای تقویت روابط مشتری و بهینه سازی خدمات تحقق سفارش )
مشتریان شما هنگام ثبت سفارش به دنبال یک تحویل پیش بینی شده و به موقع هستند و از فروشندگان انتظار حفظ تعهدات را در هنگام خرید محصول دارند.

مرکز تماس سفیر آبی ارام

فرآیند کارآمد از شروع تا پایان

سفیر آبی آرام فرآیند مشاغل سازمانی خود را برای پشتیبانی از برون سپاری نیازهای شما ارائه می‌دهد که می‌توان به مرکز تماس چند کاناله، پردازش داده های دفتری، امور مالی و حسابداری و خدمات IT اشاره کرد.
با برون سپاری مدیریت سفارشات به ما، می توانید از فرآیند کنترل شده درست از منشأ سفارش تا تحقق موفقیت آمیز آن اطمینان حاصل نمایید. با افزایش سطح رضایت مشتری شما، زمان چرخه و هزینه به ازای هر سفارش کاهش یافته که به دنبال آن درآمد و در نتیجه گردش سرمایه افزایش می‌یابد.

دسترسی به بهترین استعدادها

متخصصان واجد شرایط ما درخصوص خدمات واگذار شده سختگیرانه آموزش می بینند. حتی اگر این خدمات به مشتری، ورود داده یا حسابداری باشد، بهترین شیوه های جهانی در هر پروژه مورد بررسی قرار خواهدگرفت که این امر باعث کاهش استرس شما در آموزش اولیه و آموزش مجدد کارمندان داخلی برای انجام کارهای مختلف و تقلیل هزینه‌ها برای استخدام کنندگان جدید می‌گردد.

دسترسی به بهترین روش‌ها

سفیر آبی آرام دارای گواهینامه ISO 9001 برای مدیریت کیفیت و ISO 10004 مدیریت رضایت مشتری است. ما همه سفارشات را با دقت و در زمان چرخه مورد نظر پردازش کرده و هر کار مدیریت سفارشات با پشتکار و تعهد بالا به سرانجام می‌رسانیم.

حفظ کنترل

ما با در اختیار گذاشتن گزارشات متناوب و دسترسی به مجموعه اطلاعات بر اساس فرآیند ها به تیم شما، این امکان را جهت بررسی پیشرفت‌های انجام شده می‌دهیم و شما را از هرگونه تغییر و تحول مورد نیاز در اجرای کارها آگاه می‌سازیم. بنابراین، شما کنترل کار برون سپاری را در دست داشته و این امر باعث کاهش هرگونه ریسک برون سپاری برای شما خواهد شد.

بهبود بهره وری داخلی

در نتیجه برگزاری به هنگام کلیه فرآیندهای مربوط به مدیریت سفارش‌ها ، همکاری بین تمام بخش های داخلی شما مستحکم می‌شود و سرمایه گذاری در منابع داخلی برون سپاری نیز مقرون به صرفه خواهد بود. علاوه بر این، با برون سپاری کلیه وظایف مدیریت سفارش ها به ما، مدیران پروژه شما از فشارهای مدیریتی چندگانه فروشنده ها مطلع نخواهند شد.

پاسخ به پرسش ها

قبل از سفارش، ممکن است مشتریان در مورد محصول یا خدمات شما، خط مشی‌ها و سایر اطلاعات، سؤالاتی را مطرح کنند که سفیر آبی آرام از قبل این مسائل را پیش بینی، برطرف و مشتریان را در حین فروش راهنمایی می‌کند.

گرفتن سفارش در هر ساعت

غالباً، مشتریان به دنبال سفارشات در زمان آزاد خود، مانند بعد از ساعت کار هستند که سفیر آبی آرام خدمات 24×7 را برای انجام عملیات برون سپاری ارائه می‌دهد، به این ترتیب سفارش کالا یا خدمات شما در هر ساعت از روز و صرف نظر از منطقه زمانی قابل ثبت خواهد شد.

سفارش از طریق یک کانال ترجیحی

گذشته از ثبت سفارش از طریق تلفن، مشتریان نیز مشتاقانه به دنبال خرید محصولات یا خدمات از طریق رسانه های اجتماعی مانند ایمیل، چت زنده، وب سایت یا رسانه های دیجیتالی (مانند برنامه موبایل یا پیام کوتاه) هستند. سفیر آبی آرام به هر کانال ارتباطی صوتی یا غیر صوتی مجهز بوده تا بتواند از این سفارشات برای کسب و کار شما استفاده کند.

پشتیبانی پس از فروش

پس از خرید محصول یا خدمات، مشتری شما هنوز می‌تواند از برند شما، مانند پردازش مرجوعی از پشتیبانی فنی یا مرکز خدمت، درخواست پشتیبانی کند. سفیر آبی آرام می‌تواند برای به حداکثر رساندن رضایت مشتری، کلیه خدمات پشتیبانی پس از فروش را برای کسب و کار شما اداره کند.