خدمات فروش تلفنی

خدمات فروش تلفنی به معنی فروش محصولات یا خدمات شماست که به صورت مستقیم از طریق تلفن به مشتری امکان پذیر است.
با توجه به هزینه بر بودن مدیریت یک شرکت، مدیران اغلب به دنبال راه‌هایی برای برون سپاری فرآیندها هستند. اگر آن‌ها مقرون به صرفه و اقتصادی باشند، رضایت مشتری نگرانی بزرگی برای بسیاری از مشاغل است.
استفاده از خدمات بازاریابی تلفنی  یکی از مؤثرترین ابزارها و روش‌های دستیابی به مشتریان جدید است. توانایی شرکت‌های بازاریابی تلفنی در استفاده از تکنیک فراخوانی سرد، یکی از قوی ترین دارایی‌های آن‌ها است. دستورالعمل‌های بسیاری برای پیروی شرکت‌های بازاریابی تلفنی هنگام شروع کار با یک کمپین وجود دارد.

برای اجرای کمپین سرویس‌های فروش به صورت‌ تلفنی موفق، باید اهداف را مشخص کرده تا بعد از تعیین معیارها نتیجه را به طور مداوم ارزیابی کنید. فروش به صورت تلفنی نه تنها باعث افزایش تعداد مشتریان خواهد شد بلکه یک ارتباط ثابت و مثمر ثمر را با مشتریان موجود خود حفظ می‌کند. سهولت ارتباط از طریق تلفن و تبحر کارشناسان ثابت ما در تجارت از راه دور باعث متقاعد نمودن مشتریان و همچنین افزایش فروش کالا و خدمات شده است. مهم ترین قانونی که باید هنگام انجام یک کمپین بازاریابی تلفنی رعایت کنید اطمینان از صحت  لیست دقیق، به روز و مناسب مشتری است. شما نمی خواهید که کارشناسان وقت و منابع خود را در تماس با مشتریانی که هیچ علاقه ای به خرید محصول یا خدمتی ندارند، تلف نمایند.

فروش مستقیم

تماس کارشناسان Telephone sales با مشتریان موجود و چشم اندازهای جدید در جهت تلاش برای فروش محصولات یا خدمات می‌باشد. منابع آن‌ها از یک پایگاه داده برای شناسایی مشتریانی که در گذشته کالایی خریداری کرده اند تهیه شده که این داده‌ها نشان از خرید مجدد در آینده را می‌دهد. همچنین تهیه و تدوین سناریویی به جهت پاسخگویی به سؤالات متداول مخاطبین صورت می‌پذیرد. استفاده از یک تیم فروش به صورت  تلفنی برای فروش مستقیم به مشتریان در مقایسه با هزینه یک گروه فروش میدانی، افزایش فروش و کاهش هزینه فروش را در بر خواهد داشت.

پردازش سفارش

مدیران فروش ممکن است از تیم فروش تلفنی خود برای مدیریت سفارشات مشتریان موجود که مکرر محصولات را عرضه می‌دارند، استفاده نمایند. این امر در مقایسه با زمانی که تیم فروش میدانی در زمینه تکرار فروش فعالیت می‌نماید قابل مقایسه نخواهد بود و به آن ها فرصت بیشتری برای تمرکز بر توسعه تجارت جدید داده خواهد شد. کارشناسان فروش تلفنی می‌توانند با استفاده از سناریوهایی که شامل اطلاعات مربوط به محصولات یا خدمات است، در هنگام تماس با مشتری، سفارشات، محصولات یا خدمات مرتبط دیگری را نیز به آنها ارائه دهند.

خدمات مشتری

کارشناسان بازاریابی تلفنی وظایف مهم خدمات مشتری اعم از بررسی اطلاعات خود و به روزرسانی سوابق تماس با مشتریان را بر عهده دارند. آن ‌ها همچنین به مشتریان اطلاعاتی در خصوص محصولات جدید، تبلیغات مرتبط، سؤالات یا ترجیحاتشان ارائه می‌دهند. اگر مشتریان در مورد کیفیت محصول پرس و جو کردند، کارشناسان فروش تلفنی بعد از دریافت سوالات در خصوص کیفیت محصول به سوالات آنها پاسخ داده و پس از فروش با مشتریان جهت بررسی رضایت از محصول تماس می‌گیرند. تماس‌های خدمات مشتری به بهبود روابط و افزایش حفظ مشتری کمک می کند.

استراتژی های تبلیغاتی به روز رسانی شده

پیام‌های بازاریابی که از طریق رادیو، تلویزیون یا اینترنت مدیریت می‌شوند، به دلیل طراحی‌های پیشین کمپین‌های بازاریابی نمی‌توانند فوری باشند. با خدمات فروش به صورت  تلفنی، نیازی به ارائه چنین شرایطی نیست. بازاریابی به معنای دیگر، تقاضای خروجی گرافیکی طبقه بندی شده و در بعضی مواقع، کار گسترده بر روی سناریو‌ها و مقدمات دیگر است. تبلیغات انجام شده می‌تواند با فروشندگان فعال که پیام های بازاریابی تازه و به روز شده ای را که قبل از شروع کمپین به موقع اصلاح می شود، ضمانت کنند.

ارتباط مستقیم با مشتری

از مزیت برون سپاری فروش به صورت تلفنی نسبت به اعلام پیام های بازاریابی، بازخورد یا پاسخ فوری مشتری نسبت به هر روش تبلیغاتی دیگر است. مشتریان می‌دانند که مشکلات یا نگرانی‌های آن‌ها به جای اینکه از طریق ایمیل یا پیام های متنی سوال یا شکایت شده باشد، که به ندرت به آن پاسخ داده می‌شود یا بدتر از آن، توسط یک پاسخ دهنده خودکار پاسخ داده می‌شود، توسط انسان شنیده و بررسی می‌گردد. این جنبه انسانی بازاریابی تلفنی، کاهش نگرانی هایی که شرکت‌ها به آن اذعان دارند را برای مشتریان فراهم می‌کند.

مجموعه گسترده ای از قابلیت ها

بازاریابی به صورت تلفنی به دلیل ارتباط مستقیم بین شرکت‌ها و مشتری، از طریق تماس ورودی یا تماس خروجی، بسیاری از ویژگی‌ها را در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد. خدمات بازاریابی تلفنی شامل خدمات یا گزینه های تخصصی بازاریابی است. بازاریابی مبتنی بر تلفن می‌تواند برای گرفتن سفارشات، پردازش سفارشات، گرفتن رزرو، پاسخگویی به سرریز تماس‌ها، انجام نظرسنجی، ارائه پشتیبانی فنی، جمع آوری بدهی‌ها و غیره استفاده شود. علاوه بر این، یک ابزار بزرگ تجاری برای راهبری تولید، برنامه ریزی قرار ملاقات یا مناسبت ها می باشد.

چرا سفیر آبی آرام را انتخاب کنید ؟

خدمات فروش به صورت تلفنی می تواند متناسب با نیازها و بودجه شما ارائه و گزینه‌های مختلفی از خدمات پاسخگویی تلفنی تا بسته های کامل بازاریابی همراه با برنامه ریزی، پیاده سازی و مدیریت مشاغل را آسان‌تر نماید.

کارشناسان واجد شرایط، با سال‌ها تجربه در صنعت و آموزش های مختلف و مستمر، در پروژه‌های فروش تلفنی ما مشغول هستند.

مزایای اصلی خدمات ما:

ما برای کارشناسان هر پروژه جلسات آموزشی اختصاصی تا حصول اطمینان به جهت افزایش توانایی آن ها برای پاسخگویی به مشتریان شما و خدمات به آنها برگزار می‌نماییم.
خدمات تلفنی فروش ما برای مشاغل، محصولات و خدمات با فرآیند فروش پیچیده طراحی شده است. کارکنان فرهیخته ما، سختگیرانه در زمینه توانایی فروش مشاغل لازم، برای دستیابی به بازارهای هدف و پرورش آنها از تماس اولیه تا بسته شدن فروش نهایی، آموزش دیده‌اند. کارشناسان بعد از تاییده‌های جذب، استخدام و از همان ابتدا برای برآورده نمودن نیاز‌های شما آموزش می‌بینند.
ما به شما در بهینه سازی فروش خود و در جمع آوری مشتریان جدید با ارائه خدمات سفارشی از طریق بازاریابی تلفنی در مرکز تماس ما ، کمک می‌کنیم.

بسیار بیشتر از یک مرکز تماس تلفنی، ما تمام تخصص خود را در زمینه برون سپاری و ارتباط با مشتری برای پشتیبانی و آگاه کردن شما از طریق اجرای اقدامات فروش تلفنی فعالیت‌هایی را به شما ارائه می‌دهیم:

بهترین گزینه برای بهینه سازی بودجه نیروی فروش خود و جلوگیری از هزینه‌های غیر ضروری سفر برای کارشناسان فروش، تماس از راه دور می‌باشد. تماس های تلفنی صرفه جویی در وقت، کاهش هزینه و به حداکثر رساندن سودآوری را برای سوژه های بازاریابی برنامه ریزی خواهد کرد.
تیم بازاریابی تلفنی ما از طریق تکنیک‌های اثبات شده فروش، دانش فنی شناخته شده با مشتریان، نتیجه گرا هستند. موفقیت خدمات تلفن گویا در بازاریابی سفیر آبی آرام بر اساس مهارت‌های تماس گیرندگان ما، میزان تماس‌ها، نیاز به ارائه برخورد مفید با مشتری بالقوه و البته توانایی تبدیل تماس به فروش، پایه گذاری شده است.