خدمات تماس ورودی

در دنیای رقابتی کسب و کار امروز که سازمان‌ها نمی‌توانند از رضایت مشتری غافل شوند، مخصوصاً زمانی که صحبت از تعامل مشتری و تجارت باشد، به ابزاری جهت مدیریت تماس ورودی  و سوالات آتی مشتریان نیاز است که انتخاب یک شرکت ارائه دهنده مرکز ارتباط جهت اطمینان از پشتیبانی مداوم و حصول وفاداری مشتریان در پاسخگویی با کیفیت تماس‌ها را، الزامی می‌نماید.
زمانی می‌توان از وفاداری مشتریان اطمینان حاصل کرد که تماس‌ها و سوالات آن‌ها سریعاً توسط کارشناسان متبحر پاسخ داده شود.
خدمات مرکز تماس ورودی شرکت سفیر آبی آرام بر مبنای محصولات برتر و علم این صنعت می‌باشد که در طی سال‌ها تجربه ای که در صنعت خدمات مرکز تماس کسب کرده‌ایم، بدست آمده است. تجربه ما در مدیریت تماس‌های ورودی، ما را برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان مرکز تماس مجهز می‌کند. علاوه بر این، تیم مرکز خدمات مشتریان سفیر آبی آرام به مشتریان کمک می‌کند تا خدمات مشتریان یا خدمات پس از فروش خود را از یک مرکز هزینه بر، به یک مرکز سودآور تبدیل کنند. ما استراتژی افزایش بهره‌وری گردش کار خدمات مشتریان را می‌دانیم.

تجربیات عالی ما در تماس‌های ورودی، سطح بالایی از رضایت مشتریان را کسب کرده. است‌
خدمات تماس ورودی

وقتی صحبت از خدمات مشتریان می‌شود، جنبه‌های خاصی باعث نا امیدی در مشتری می‌شود که مواردی از آن به شرح زیر است:

داشتن یک مرکز تماس ورودی با کیفیت، در رسیدن به همه این موارد با اطمینان کامل در کنار شما خواهد بود تا فعالیت‌های متمرکزتری برای دستیابی به رضایت و حفظ وفاداری مشتری انجام دهید.

مزایای مرکز تماس ورودی

همکاری با مرکز تماس‌های دارای خدمات تماس ورودی، به چند روش برای شرکت شما سودآوری خواهد داشت:

با سرعت بالاتری می‌توان به مشتریان و پاسخ سوالات آن‌ها رسیدگی کرد و این امر موجب افزایش رضایت مشتری می‌گردد.

ممکن است مشتریان به دلیل سهولت در تماس‌های خارج از ساعات کاری ارتباط بیشتری برقرار کنند. در این راستا می‌توانند به تیم مرکز تماس شما اعتماد نمایند.

پشتیبانی قوی از مشتریان، علاوه برافزایش وفاداری در آن‌ها، شانس اینکه مشتریانتان از سمت رقبا فریب بخورند را کاهش می دهد.

با در دست داشتن سیستم پشتیبانی تلفنی قدرتمند، احتمال توصیه کسب و کار شما به دیگران توسط مشتریان افزایش می‌یابد.

دلایل برون سپاری مرکز تماس ورودی

امروزه برون سپاری خدمات مرکز تماس برای جذب و حفظ مشتری در بسیاری از شرکت‌ها یک مولفه کلیدی می‌باشد که به یک هدف مهم استراتژیک تبدیل شده است. مراکز ارائه دهنده خدمات مرکز تماس با تبحر در کار خود به شرکت‌ها کمک می‌کند تا بر مهارت‌های اصلی خود تمرکز کرده و به دنبال آن تخصص و تجربه این مراکز باعث بهبود رضایت و وفاداری مشتریان می‌گردد.

مزایای اصلی برون سپاری خدمات مشتریان عبارتند از:

 1. 1
  سرمایه گذاری

  سرمایه گذاری در برون سپاری کسب و کار نه تنها در هزینه بلکه در زمان نیز صرفه جویی می کند. در دراز مدت، برون سپاری کسب و کار علاوه بر سود بیشتر، درآمدی بالاتر از انتظار شما را هم در پی خواهد داشت. با کاهش حجم کار، به شما زمان کافی در راستای افزایش مهارت در ساخت و توانمند سازی تجارت خود اختصاص می‌دهد. بنابراین برای دست یافتن به اهداف بلند مدت و دوام بهتر در بازار، برون سپاری کسب و کار به طور غیر مستقیم یکی از هوشمندانه ترین سرمایه گذاری ها محسوب می شود.

 2. 2
  افزایش رضایت مشتری

  هدف از ارائه خدمات برون سپاری استفاده از کارمندان متخصص در جهت ارزشمند کردن سرمایه گذاری های مشتریان می باشد. برای پیش برد اهداف خود در میان رقبا، باید در ذهن مشتریان خود ماندگار شوید. شرکت خود را با تصور اینکه مشتریان نمی توانند از توصیه و معرفی شما به دیگران صرف نظر کنند، در نظر بگیرید زیرا کارمندان شما شگفت انگیز هستند.

  با مشارکت تخصصی مراکز تماس، می توان به میزان بالاتری رضایت مشتری را جلب و موفقیت بیشتری را کسب نمود. شرکت های ارائه دهنده خدمات برون سپاری، دارای تیمی از اعضای واجد شرایط با آموزش های حرفه ای هستند تا در مسیر مطلوب، بهترین نتیجه را در بر داشته باشند.

 3. 3
  کاهش هزینه ها

  علاوه بر هزینه بر بودن راه اندازی و اجرای فعالیت های مرکز تماس داخلی، پشتیبانی مستقر در دفتر شما، با هزینه گزاف و بالای تجهیزات و فضا مواجه می‌باشد. حفظ جدیدترین و بهترین فناوری (نرم افزار و تجهیزات) برای نگه داشتن مرکز تماس همسو با منافع رقابتی نیز کار آسانی نیست. خوشبختانه، هنگام برون سپاری، تمام این اقدامات و هزینه ها را به شرکت ارائه دهنده خدمات برون سپاری محول می کنید. برون سپاری، این هزینه ها را کاهش می دهد پس می توانید به دنبال سرویس های معتبر برون سپاری باشید که از تخصص و تجربه استخدام استعداد برتر برخوردار باشند و در نهایت با ارائه آموزش، تیم شما را ارتقاء دهند.

 4. 4
  دستیابی به تخصص

  شرکت های برون سپار خدمات مشتری، در مدیریت و همچنین درک فرایندهای تکنولوژی و خدمات به مشتری، متخصص هستند. یک سرویس برون سپاری خدمات مشتری، به یک منبع وسیع و با استعداد تخصصی دسترسی دارد. این به این معنی است که آن ها  با درک معیارهای کلیدی خدمات مشتری می دانند چگونه سیستم توزیع تلفن و استراتژی های حفظ مشتری را طراحی کنند.
  نکته حائز اهمیت که در زمینه برون سپاری وجود دارد این است که شما دسترسی آسان به افرادی که دانش، مهارت و آموزش لازم برای اداره موفقیت آمیز تماس های مشتری و سوال های آنان را دارید.

ACD (سیستم توزیع تماس خودکار)

IVR (پاسخ صوتی تعاملی)

راه حل‌های مرکز تماس ورودی با سیستم توزیع تماس خودکار (ACD) ارائه می‌شوند که  با کمک در کنترل کارآمد حجم تماس و همچنین با بهترین نتیجه از کارشناس بهره برداری می‌کنند. برای رسیدگی به حجم تماس، سیستم توزیع تماس خودکار بخشی اجتناب ناپذیر از مراکز تماس ورودی است.

IVR سیستم روشی خودکار برای مدیریت تماس ورودی با هدایت آن‌ها به پاسخ خودکار و ارائه گزینه‌های مختلف به مشتریان است. این سیستم همچنین با استفاده از ابزار خودیاری، مشتری را به سمت راه حل سوق می‌دهد.

نرم افزار مرکز تماس

خدمات با کیفیت بالا

نرم افزار مرکز تماس برای انجام فعالیت‌های مرتبط با تماس، یک درگاه سازمانی ایجاد می‌کند که با استفاده از این نرم افزار طراحی شده می‌توان با تهیه کلیه اطلاعات و ابزارها، از کارشناسان پشتیبانی کرد.

ما به شما بهترین سیستم گزارش دهی، پاسخ سریع به هر موقعیت بازار، ویژگی‌های نظارت بر تماس، گزارش‌های ارزیابی عملکرد کارشناسان و بیمه کیفیت خدمات خود را پیشنهاد می‌کنیم که برای اطمینان از کیفیت منحصر به فرد در عملیات، از یک روش تضمین کیفیت دقیق (QA) پیروی می‌کنیم.

کارشناسان حرفه ای مرکز تماس ورودی

پشتیبانی 24×7

فعالیت کارشناسان با تجربه و متخصص ما با رسیدگی به انواع تماس ورودی در هر شرایطی به خدمات مشتریان اختصاص داده شده است. کارشناسان با آموزش‌های مکرر و ارتباط روزانه با مشتری تفاوت های ظریف در برخورد با مشتریان را درک کرده و با اعتبار بخشی به شرکت شما، فعالیتشان به عنوان خدمات مشتری بازگو می‌شود.
پاسخ‌های بسیار خاص ما در تماس ورودی به مشکلات گزارش شده توسط مشتریان، تخصص فوق العاده‌ای را در برمی‌گیرد. برای ارائه خدمات حرفه‌ای اساسی، کارشناسان در خصوص صبر، حضور ذهن، تجربه کافی و تعامل با مشتریان در مرکز تماس ورودی به خوبی آموزش دیده‌اند.

با مجهز کردن شرکت شما به خدمات مرکز تماس ورودی 24×7 در طول سال، شما می‌توانید مطمئن باشید که تماس‌های مشتریان حتی در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات رسمی پاسخ داده می‌شود. با اطمینان از این همیاری مداوم، مشتریان برای تماس با شرکت شما نیازی به تنظیم برنامه زمانی خود ندارند زیرا با خدمات 24 ساعته آن ها می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز تماس برقرار کنند. همچنین مشتریانی که ساکن کشورهای دیگر با مناطق زمانی مختلف هستند از این قائده مستثنی نخواهند بود. پشتیبانی 24×7، بارزترین ویژگی فعالیت ما، می تواند کلید اصلی برای سلسله ای طولانی از رضایت‌مندی مشتریان باشد.

تجربه ی غنی

افزایش بهره وری

تیم ما به مدت بیش از 9 سال به عنوان مرکز تماسی که به بهبود میزان رضایت مشتری برای صنایع مختلف کمک می کند، اختصاص داده شده است.

افزایش سطح بهره وری فعالیت برای مشاغلی که به دنبال ایجاد نام خود در بازار هستند ضروری است، این به این معنی است که به کارمندان امکان می‌دهد کارهای خود را به بهترین نحو مدیریت کنند بدون اینکه نگران دو برابر شدن وظایف خود به عنوان کارشناسان خدمات مشتری باشند.

افزایش میزان رضایت مشتری

افزایش حفظ مشتری

کارشناسان آموزش دیده ما روابط با مشتری شما را به صورت حرفه ای و با احترام مدیریت می کنند و این امر منجر به افزایش وفاداری مشتری و ایجاد تصویر بهتری از نام تجاری شما در بازار می شود. ارائه محصول با کیفیت برای جلب رضایت مشتری یکی از جنبه های فعالیت ماست. کارشناس مرکز تماس ورودی ما با تشخیص مشکلات مشتریان قادر به برآورده نمودن انتظارات و رفع نیاز آنها هستند.

حفظ مشتری به میزان قابل توجهی ارزان‌تر از جذب مشتریان بوده و برای سلامت هر تجارتی ضروری است. مشتریان فعلی نشان داده‌‎اند که روی شرکت شما و محصولات یا خدمات آن سرمایه گذاری کرده‌اند. ما با در اختیار داشتن تیمی دقیق از کارشناسان مرکز تماس ورودی که ارزش هر مشتری را می‌دانند به شما اطمینان می‌دهیم که آن‌ها را در هر مرحله از راه راضی نگه داریم.

صرفه جویی در هزینه

تمرکز بر مشتری

برای آغاز فعالیت یک کسب و کار، فرآیند ایجاد خدمات مشتری تماس ورودی با هزینه رو به رو است. علاوه بر پرداخت هزینه‌ای فردی، شرکت شما باید زمان و هزینه لازم برای آموزش کارشناسان را نیز محاسبه کند.
پیش بینی حجم تماس ورودی  در شرکت هایی در دوره رشد کار سخت و دشواری است. با داشتن یک مرکز تماس برون سپار، هزینه های شما بسته به حجم تماس ورودی  کاهش یافته یا حداقل به مانند گذشته خواهد بود. به جای تأمین منابع مالی برای ایجاد بنیاد جدید، استخدام و خرید تجهیزات پیشرفته برای تسهیل مدیریت مرکز تماس‌های ورودی، بهتر است خدمات خود را به یک شرکت با تجربه واگذار کنید. ما اقتصادی ترین خدمات پشتیبانی متناسب با بودجه شما را داریم.

اگر شرکت خود را به تازگی راه اندازی نموده‌اید و یا از گذشته در کسب و کار خود فعال هستید، باید به این دو موضوع توجه نمایید:  تمرکز – مشتری. بیش از هر زمان دیگری، شرکت‌ها برای بقا باید علاوه بر محصول محور بودن، مشتری محور نیز باشند. داشتن یک محصول با کیفیت فقط یک شروع بوده و توانایی لازم برای نگه داشتن کسب و کار یا رشد آن را ندارد.

ما به شرکت‌ها برای رفع نیاز مشتریان آن‌ها کمک خواهیم کرد. با تعامل موثر با مشتریان، کسب و کارها مشکلات مشتریان را حل شده دانسته و رضایت آن ها نیز حفظ می گردد.

مدیریت حجم تماس بیشتر

بهبود سرعت خدمات

شما به عنوان یک کسب و کار، در وضعیتی پایدار از رشد قرار دارید. با این رشد و جذب مشتری های بیشتر، تعداد تماس ورودی بیشتری خواهید داشت. با عدم مدیریت در افزایش تعداد تماس ورودی، آنها بی پاسخ مانده و مشتریان نا‌امید خواهند شد. کار کردن با ما به این معنی است که هیچ تماسی بدون پاسخ باقی نخواهد ماند. با دانستن اینکه تیمی از بهترین کارشناسان را در راه خود به همراه دارید می توانید با نوسان رشد کسب و کارتان، احساس راحتی کنید.

خدمات ضعیف و کند در ارتباط با یک مرکز تماس مهمترین عامل نارضایتی مشتری خواهد بود. با انتظار هر دقیقه ای پشت خط تلفن بر نا امیدی آنها افزوده و احساس آنها از شایستگی شغلی شما تضعیف می‌گردد. همکاری با ما به این معنی است که در سریع ترین زمان تیمی با تجارب کافی در رفع و حل مشکلات مشتریان، شما را یاری خواهد کرد.
ما به شرکت‌ها برای رفع نیاز مشتریان آن‌ها کمک خواهیم کرد. با تعامل موثر با مشتریان، کسب و کارها مشکلات مشتریان را حل شده دانسته و رضایت آن‌ها نیز حفظ می‌گردد.

امنیت اطلاعات

خدمات دو زبانه

محافظت از کسب و کار مشتری ما و همچنین امنیت اطلاعات مشتریان خدمات اصلی است که ارائه می‌دهیم. از اثبات شده ترین حافظه امنیتی گرفته تا پروتکل‌های سختگیرانه تماس گیرنده، تمام داده‌های تهیه شده توسط تلفن یا کارشناسان ما ایمن نگه داشته می‌شوند.

سفیر ابی آرام برای حمایت از مشتریان خود برای رسیدن به پتانسیل های کامل خود در سراسر جهان فعالیت خود را گسترش داده و انتخاب پشتیبانی دو زبانه ما بدان معنی است که مشتریان ما بدون محدودیت موانع زبانی، می توانند با مشتریان بین المللی و محلی خود ارتباط برقرار کنند.

فناوری

امروزه فناوری یکی از عوامل خدمات به مشتری است که استفاده از آن به معنای تجربه بهتر که کسب و کارها برای مشتریان عرضه می‌دارند. سفیر آبی آرام بدون نیاز به خرید و نگه داشتن آن به شما امکان دسترسی به جدیدترین فناوری ارتباطات را می دهد.
در دنیای تکنولوژی امروزه، که در آن تقریباً هر انسان معمولی در ابزار های مدرن غرق است و عدم استفاده از این ابزار مشکلاتی را برای کسب و کار ها ایجاد خواهد کرد. ما ابزارها و فناوری های پیشرفته‌ای را برای افزایش خدمات پشتیبانی مشتری و سهولت در روند کار و ایجاد آرامش در مشتری راه اندازی کرده‌ایم.