اخبار سفیر آبی آرام

تشریح توانایی های سفیرآبی آرام در بازار کشور کنیا

توسط در اخبار, دسته‌بندی نشده 11 جولای 2021

به گزارش نبض بازار, در نشست اختصاصی اعضای کمیسیون صادرات اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران با هیات اقتصادی کنیایی که با حضور 《 جاشوا گاتیمو آگوتاسفیرکنیا در ایران ، کیمانی _رئیس اتاق ملی بازرگانی و صنایع کنیا و صدرالدینیرایزرن بازرگانی اسبق ایران در کنیا》 و دیگر فعالان حوزه تجارت و سرمایه گذاران بین المللی و اعضای کمیسیون دیپلماسی اقتصادی_اتاق ملی بازرگانی و صنایع کنیا در هتل پارسیان اوین برگزار شد ، دو طرف به بررسی زمینه هایی برای توسعه صادرات محصولات فناورانه ایرانی و ایجاد زمینه تبادل محصولات و خدمات میان دو کشور پرداختند و مجموعه سفیر آبی آرام‌ نیز به عنوان یکی از اعضای کمیسیون صادرات اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران در این نشست و در جلسات B2B با هیات کنیایی درباره پتانسیل های این شرکت و راهکارهای نوآورانه صنعت ICT برای حضور در بازار کنیا گفت و گو کرد.

دکتر علیرضا حسین نژاد، مدیرعامل سفیرآبی آرام  معتقد است:با توجه به اهمیت توسعه صادرات و لزوم دستیابی به بازارهای جدید صادراتی، کشورهای آفریقایی از پتانسیل های خوبی برای صادرات برخی محصولات صادراتی جمهوری اسلامی ایران برخوردارند که باید از آنها استفاده کرد و البته کشورمان نیز در بسیاری از کشورهای آفریقایی از پتانسیل و توانایی‌های فنی خوبی در این زمینه برخوردار است .

بر اساس این گزارش؛ چندی پیش نیز به دنبال افتتاح پایگاه صادراتی اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران در نایروبی پایتخت کنیا ، جلسه مجازی شرکت‌های ICTکنیایی فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور دکتر جعفربرمکی(سفیر ایران در کنیا) با شرکت های ایرانی برگزار شد.

گفتنی است؛ همکاری با شرکت‌های بین‌المللی مطرح در حوزه ارتباطات و وجود استانداردهای حرفه‌ای، شرکت سفیر آبی آرام را به عنوان قطب مطرح در راستای ارایه راهکارهای نوین و تکنولوژیک در مراکز تماس و بهبود فرآیندهای ارتباط با مشتریان و ذینفعان در صنایع مختلف در جهت ارایه خدمات در سطح بین المللی تبدیل کرده است.

همچنین ، سفیر آبی آرام در شانزدهمین رویداد جهانی انتخاب بهترین مرکز تماس Contact Center Awards ۲۰۲۱ حضور یافته و به عنوان کاندید در لیست برگزیدگان مرحله نهایی قرار گرفته است.

مرکز تماس یکی از حساس‌ترین بخش‌های عملیاتی برای کسب‌وکارها به شمار می‌آید و در شکل‌گیری تصویر کسب‌وکار در ذهن مشترکین نقش اساسی دارد. امروزه مراکز تماس به یکی از ابزارهای اصلی، با ضریب نفوذ بالا در برقراری ارتباط با مشتریان تبدیل شده است. در واقع این مراکز عضو جدایی‌ناپذیر از سازمان‌ها هستند که با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و سطح انتظارات مشتریان، یکی از نیازهای اولیه هر کسب‌وکاری به شمار می‌رود.

https://nabzebaazaar.com/000WpC

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *