اخبار سفیر آبی آرام

تحول دیجیتال در ارتباط با مشتریان از شعار تا واقعیت

توسط در اخبار 12 ژوئن 2021
10 سال از نُخُستین روزهای آغاز به کارِ شرکت سفیر آبی آرام می‌گذرد. به زعم خودمان طی این سال‌ها تمامی تمرکزمان بر پاسخ‌گوییِ با کیفیت به تماس‌های ورودی و خروجی مشتریان خود بوده است. در طی این مدت علاوه بر تغییراتی که به‌دلیل ماهیت کسب و کار در درون شرکت رخ داد، دو تغییر عمده را در حوزه‌های تکنولوژی دگرگونی‌های صنعت و حوزه‌ی مارکتینگ (تغییر نسل مارکتینگ به نسل‌های چهارم) شاهد بوده‌ایم.
نتیجه‌ی همگرایی تغییرات درونی که منجر به بالغ‌تر شدن ما گردید با تحولات خارج از شرکت،به تغییر استراتژی سفیر آبی آرام در سال 1399 با رویکرد توسعه‌ی مدل‌های کسب و کار نوین گردید. دیجیتالی سازی در حوزه‌های تکنولوژی و تبدیل رویکردهای CRM (Customer Relationship Management) به DMP (Data Management Platform) ها چراغ راه ما در این تغییرات بوده است.
در همین راستا با ایجاد واحدهای مرتبط 6 ماهه‌ی دوم سال 1399 با تمرکز بر تحقیق و توسعه‌ی محصولاتی که نیازمندی مشتریان کنونی شرکت را در حوزه‌های ارتباط با مشتریان به صورت کامل و یکپارچه پوشش دهد آغاز گردید. حاصل این تحقیقات منجر به رویش محصولی به نام دریچه‌ی یکتا گردید که همان‌گونه که از نامش پیداست تلاش برای یکپارچگی در کانال‌های ارتباطی را سرلوحه‌ی خود قرار داده است. هوشمندی در ایجاد ارتباطات ساخت‌یافته‌ی داده‌ها به همراه سرعت در پیاده‌سازی و انعطاف‌پذیری در تغییرات از سایر ویژگی‌های این محصول است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *