تاریخچه

کسب و کارتان را با ما توسعه دهید...

مرکز تماس سفیر آبی آرام

درباره ما بیشتر بدانید

امروزه بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های موفق دنیا نگاهی خاص به مفهوم مشتری مداری دارند و برای ارتباط با مشتریان و مخاطبین خود اقدام به تأسیس مرکز تماس می‌کنند ولی این اقدام برای ارتباط با مشتریان و پردازش تماس‌های آن‌ها کافی نیست. در دنیای کنونی با ظهور تکنولوژی‌های جدید، در یک مرکز تماس چندین کانال ارتباطی جهت تعامل با مخاطبین نظیر تلفن، دورنگار، وب سایت، پست الکترونیکی و پیام کوتاه مطرح می‌باشد. دراین سیستم که در واقع مرکز تماس (Call Center) چند رسانه‌ای نامیده می‌شود. مشتریان می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان و ساده‌ترین صورت ممکن از طریق کانال‌های فوق با مرکز تماس (Call Center) تماس بگیرند. مرکز ارتباط به عنوان مؤثرترین ابزار جذب و حفظ مشتری، در یک فعالیت حرفه‌ای و تخصصی در بازار کار و صنعت بانکداری نقش به سزایی دارد. همچنین تماس موجب تعامل بیشتر کارشناسان پاسخگو با مشتریان و پاسخگویی هرچه بیشتر و بهتر کارکنان با مشتریان می‌گردد. در کنار جذب مشتریان جدید، “ارائه خدمات” مناسب و حرفه‌ای، می‌تواند با ارائه خدمات پشتیبانی، منجر به حفظ مشتریان (اعم از مشتریان موجود و جدید) گردد. شرکت سفیرآبی آرام به عنوان مرکز تماس، با استفاده از زیرساخت‌های پیشرفته فنی و تخصصی به همراه تجربیات ارزنده مدیریتی مرتبط که ارمغان سال‌های گذشته است، خدمات ارزنده‌ای را در اختیار شرکت‌ها و سازمان‌های مشتری مدار و علاقه‌مند به تغییر و تحول، قرار خواهد داد. سفیرآبی آرام به عنوان مرکز تماس با بهره‌مندی از روحیه تحول خواه مدیریت، اقدام به شناخت نیازهای شرکت‌ها و سازمان‌های تولیدی، بازرگانی، خدماتی، صنعتی و غیره نموده است و در راستای دستیابی به بهترین‌ها، تلاش نموده تا تمامی زیرساخت‌های فنی و پشتیبانی لازم را فراهم آورد.

شرکت سفیرآبی‏ آرام در سال 1389 به­ عنوان مرکز پاسخگویی مشاع در ايران در اداره ثبت شرکت­‌ها و مالکيت صنعتي به ­شماره  ثبت 812 به ثبت رسید. این شرکت فعالیت خود را با 12 نفر آغاز نمود در حال حاضر با حدود 400 نفر در دو بخش صف و ستاد مشغول به کار می‌باشد.

این شرکت با به­ کارگیری آخرین دستاوردها و زیرساخت‌های فنی در صنعت Call Center و Contact Center در حال ارائه خدمات پاسخگویی بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته (24×7) به مشتریان بزرگ و کوچک فعال در صنایع کشور از جمله بانک‌ها، شرکت‌های پرداخت، شرکت‌های هواپیمایی، شرکت‌های بیمه‌ای و … می‌باشد. بهره‌گیری از کادر متخصص مدیریت و ارائه آموزش‌های مورد نیاز کارشناسان پاسخگو، مهم‌ترین هدف مجموعه برای رسیدن به ­اهداف کیفی شرکت در خصوص ارائه سرویس‌های پاسخگویی به ­مشتریان می‌باشد.

موضوع فعالیت شرکت

گواهینامه ها و مجوز های اخذ شده توسط شرکت