اخبار سفیر آبی آرام

بازدید اعضای هیئت مدیره اتحادیه صنعت مخابرات ایران ازغرفه سفیرآبی آرام درتلکام۹۹

توسط در اخبار 27 فوریه 2021

اعضای هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران ازغرفه سفیرآبی آرام درتلکام۹۹ بازدید کرده و در جریان آخرین محصولات این شرکت قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش؛ دکتر داوود ادیب،رئیس هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران و فریبرز نژاددادگر ،دبیر هیئت مدیره اتحادیه به همراه دیگر اعضای هیئت مدیره ضمن بازدید از غرفه سفیر آبی آرام بر اهمیت و تلاش اتحادیه برای تعامل بیشتر با شرکت های فعال حوزهICT تاکید کرده و این ارتباط دو سویه را لازم و ضروری دانست.

دکتر ادیب ، در عین حال از حضور شرکت ها در نمایشگاه تلکام ۹۹ با وجود شرایط کرونایی و مشکلات دیگری که شرکت ها با آن دست به گریبان هستند، تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است؛ سفیرآبی آرام در نمایشگاه تلکام ۹۹ از محصول دریچه ی یکتا با هدف ایجاد تحول دیجیتال در مراکز ارتباط با مشتری رونمایی کرد.

افزایش سطح بلوغ سرویس ارائه شده در دریچه ی یکتا با استفاده از یک مفهوم دیجیتالی با هدف اولیه

 مدیریت کسب و کارهای مشتریان داخلی، خارجی و مصرف کننده نهایی و با هدف واسط جمع آوری داده به منظور مدیریت کسب و کارهای نوآورانه و داده محور است.

سرویس های کسب شده توسط مشتریان شامل مدیریت دیجیتال خدمات، مدیریت وفاداری دیجیتال، مدیریت تجربه مشتریان و مدیریت دانش دیجیتال خواهد بود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *