مرکز تماس هر سازمانی به عنوان خط مقدم واحد عملیات آن سازمان محسوب می شود که به نظارت و ارزیابی دقیق و مداوم نیاز دارد. برای مدیریت موثر تجربه مشتریان خود، به ارزیابی معیارهای مورد نیاز جهت تعیین کارشناسان و عملکرد کلی مرکز تماس نیاز دارید. مرکز تماس با سایر جنبه های تجاری شرکت شما درهم تنیده است؛ به همین دلیل باید با بخش های دیگر سازمان مانند فروش، بازاریابی، تولید و تقریباً همه بخش های دیگر هماهنگ باشد تا بتواند یک تجربه مشتری عالی ارائه دهد. اتفاقات رخ‌داده در مرکز تماس می‌تواند باعث افزایش موفقیت‌های کسب‌وکار شما شده و یا به طور جدی باعث خدشه‌دار شدن نام تجاری شما شود.

ارزیابی آکادمی

در آکادمی سفیر ما برای ارزیابی مراکز تماس شما بر روی تجزیه‌وتحلیل داده‌های مرکز تماس تمرکز کرده و در نهایت از داده‌های جمع‌آوری شده برای بهبود رضایت مشتری و کاهش هزینه ها و در عین حال، افزایش درآمد استفاده می‌نماییم. همچنین در ایجاد و اجرای راه‌حل‌های ساده و عملی برای بهبود کیفیت و عملکرد شما، از متخصصان باتجربه در این زمینه استفاده می‌کنیم. به این خاطر که معتقد هستیم عملیات موثر، کلید ارائه یک تجربه مشتری ایده آل و استثنایی می‌باشد.

ما می‌توانیم با ارزیابی نحوه پاسخگویی کارشناسان و بررسی نحوه عملکرد تیم کنترل کیفیت و همچنین نحوه مدیریت سرپرستان مرکز تماس شما، نقاط قوت و ضعف آن‌را مشخص کرده و جهت برطرف شدن آن‌ها به شما کمک کنیم. این ارزیابی ها با توجه به استانداردها و شاخص‎های جهانی صورت می‎گیرد که می‎تواند کیفیت مرکز تماس شما را در سطح مراکز تماس بین المللی ارتقا دهد.

با توجه به اینکه بهبود کارآیی مرکز تماس به تعیین و تجزیه و تحلیل شاخص هایی نظیر میانگین زمان رسیدگی به تماس‌ها(AHT)، سطح خدمت(SLA)، حل مشکل در اولین تماس(FCR)، درصد رضایتمندی مشتریان و … نیازمند است، تیم تخصصی آکادمی سفیر با برنامه ریزی و ایجاد راهکارهای مناسب، به ارزیابی و توسعه این موارد پرداخته و طرح توسعه پیشنهادی خود را ارائه خواهد داد.