آکادمی مرکز تماس و ارتباط با مشتری
آکادمی آموزش مراکز ارتباط با مشتری

آکادمی سفیر آبی آرام

مشتریان در حال حاضر مهم ترین دارایی هر کسب و کار هستند و در شرایط کنونی حفظ این دارایی ارزشمند برای سازمان ها و شرکت ها بسیار مهم است. مرکز ارتباط به عنوان یکی از مهمترین ابزار ارتباطی برای مشتریان در تعامل دوطرفه، دارای توانایی عالی برای ایجاد ارزش و همچنین ایجاد تجربه مناسب است. یکی از سه حوزه اصلی در مراکز خدمات مشتری که دارای بیشترین سرمایه گذاری مالی و مدیریتی است، منابع انسانی هستند که در واقع مرکز اصلی و تجلی تمام فعالیت های مرکز تماس هستند. بسیار مهم است که این نیروها را در تمام سطوح به منظور ارائه خدمات با کیفیت در مرکز تماس قرار دهیم.

خدمات ما

برگزاری پنجمین سمینار

دو کارگاه تحول دیجیتال در خدمت مشتریان و Gamification بازی انگاری در حوزه بهبود عملکرد مراکز تماس به صورت رایگان در بیستمین نمایشگاه بین المللی … "برگزاری پنجمین سمینار"

مشاوره مراکز ارتباط

مشاوره مراکز ارتباط با مشتری با توجه به گستردگی تجهیزات و هچنین ماژول های مربوط به مراکز تماس و CRM  و تنوع کارکردهای آنها در … "مشاوره مراکز ارتباط"

آکادمی آموزش مراکز ارتباط با مشتری

آموزش مدیران مراکز ارتباط مهارت های و دانش لازم برای مدیریت موثر مرکز ارتباط استراتژی های مرکز ارتباط پیروی از معیارها نظارت و مربیگری آموزش … "آکادمی آموزش مراکز ارتباط با مشتری"

دوره های آموزشی

مدیران مراکز ارتباط

سرپرستان مراکز ارتباط

کارشناسان مراکز ارتباط

آکادمی آموزش مراکز ارتباط با مشتری، یک مرکز ارزیابی تخصصی، آموزش و سنجش مراکز تماس و نیروهای شاغل در صنعت خدمات مشتری میباشد.

تازه ترین مقالات

وظایف سرپرست مرکز تماس

امروزه از وظایف سرپرست مرکز تماس (کال سنتر)میتوان به ترکیبی از ارائه دهنده خدمات تخصصی، مربی، مدرس، ناظر، انگیزه دهنده و مدیر اشاره کرد. انتظار می … "وظایف سرپرست مرکز تماس"

مشتریان ما

شرکت سفیر آبی آرام، به عنوان اولین شرکت برون سپاری مرکز ارتباط در ایران با بیش از 10 سال تجربه در اجرای پروژه های بزرگ داخلی و بین المللی در این زمینه، از زمان تأسیس آن، نقش مهم آموزش در این صنعت را به رسمیت شناخته است و در این راستا، با همکاری مدرسان حرفه ای و همچنین با تکیه بر دانش و تجربه سازمان و مدیران دوره های تخصصی برای مراکز تماس در سطوح مختلف اجرا کرده است.