آکادمی مرکز تماس و ارتباط با مشتری

آکادمی سفیر

مشتریان در عصر حاضر مهم ترین دارایی هر کسب و کار هستند و در شرایط کنونی حفظ این دارایی ارزشمند برای سازمان‌ها و شرکت‌ها، بسیار حائز اهمیت است.
مرکز ارتباط به عنوان یکی از مهم ترین ابزار ارتباطی و تعاملی دوطرفه میان مشتریان و کسب و کارها، از پتانسیل بالایی به‌منظور ارزش‌آفرینی و همچنین ایجاد تجربه مناسب برای مشتری برخوردار است.
یکی از حوزه‌های اصلی در مراکز خدمات مشتری که بیشترین سرمایه‌گذاری مدیریتی و مالی نیز در آن صورت می‌پذیرد، حوزه‌ سرمایه انسانی است که در واقع مرکز اصلی و تجلی‌بخش تمام فعالیت‏ های مرکز تماس است. بدین منظور و در راستای نیل به هدف جذب و حفظ مشتریان، ضروری است که این سرمایه ‏ها را در تمام سطوح برای ارائه خدمات با کیفیت در مرکز تماس، آموزش دهیم.

خدمات ما

ارزیابی آکادمی

مرکز تماس هر سازمانی به عنوان خط مقدم واحد عملیات آن سازمان محسوب می شود که به نظارت و ارزیابی دقیق و مداوم نیاز دارد. … "ارزیابی آکادمی"

مشاوره مراکز ارتباط

با توجه به گستردگی تجهیزات و هچنین ماژول های مربوط به مراکز تماس و CRM  و تنوع کارکردهای آنها در شرایط مختلف ، لزوم بررسی … "مشاوره مراکز ارتباط"

آکادمی آموزش مراکز ارتباط با مشتری

          آموزش مدیران و سرپرستان مراکز تماس              1.عصر نوینِ ارتباط با مشتری در مراکز تماس … "آکادمی آموزش مراکز ارتباط با مشتری"

دوره های آموزشی

مدیران و سرپرستان مراکز ارتباط

نیروهای بدو خدمت مراکز ارتباط

کارشناسان مراکز ارتباط

آکادمی آموزش مراکز ارتباط با مشتری، یک مرکز ارزیابی تخصصی، آموزش و سنجش مراکز تماس و نیروهای شاغل در صنعت خدمات مشتری می باشد.

تازه ترین مقالات

برون‌سپاری

امروزه برون سپاری به یکی از صنایع مهم دنیا تبدیل شده است. ظهور شرکت‌های برون‌سپاری فرآیند تجاری یا BOP  (Business Process as a Service)، خدمات … "برون‌سپاری"

دورکاری (Teleworking)

آکادمی سفیر در این مقاله قصد دارد تا در رابطه با دورکاری که این روزها مورد توجه اکثر شرکت‌ها قرار گرفته و به نوعی مورد … "دورکاری (Teleworking)"

مشتریان ما

شرکت سفیر آبی آرام، به عنوان اولین شرکت برون سپاری مرکز ارتباط در ایران با بیش از 10 سال تجربه در اجرای پروژه های بزرگ داخلی و بین المللی در این زمینه، از زمان تأسیس آن، نقش مهم آموزش در این صنعت را به رسمیت شناخته است و در این راستا، با همکاری مدرسان حرفه ای و همچنین با تکیه بر دانش و تجربه سازمان و مدیران دوره های تخصصی برای مراکز تماس در سطوح مختلف اجرا کرده است.