صنعت بانک

خدمات مرکز تماس بانکی

استفاده از مرکز تماس برای خدمات مالی به روشی رایج برای بانک ها و سایر کسب و کارهای مشتری – مالی تبدیل شده است. در یک صنعت مالی خدمات مشتری، بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت پیدا کرده و مشتریان وفاداری کمتری نسبت به گذشته به بانک های خود دارند و اکنون گزینه ها و رقابت بیشتری برای انتخاب وجود دارد. بانک ها برای جذب و نگه داشتن مشتریان خود از تکنیک های زیادی استفاده می‌نمایند. اکثر مشتریان بانک با وجود در دسترس بودن کانال های کمک کننده و یاری رسان آنلاین، هنوز هم کمک های انسانی را ترجیح می دهند. کسی قادر به انکار اهمیت خدمات مشتری در صنعت بانکی نیست. استفاده از یک مرکز تماس با خدمات مالی، یکی از راه های مؤثر در این زمینه می باشد.
مرکز تماس مشتری بانک، عامل مهمی برای ارائه خدمات سریع و قابل اعتماد به مشتری می باشد. کارشناسان مرکز تماس باید با سعی و تلاش مشکلات مشتری و شکایات مربوط به وجه نقد و اطلاعات محرمانه آن ها را به سرعت برطرف نمایند. از آنجایی که نام تجاری یک شرکت به شدت تحت تأثیر سطح خدمات مشتری قرار دارد، مراکز تماس بانکی برای ایجاد ارتباطات مشتری و حفظ مشتریان در برابر رقبا بسیار مهم هستند.

مشتریان با توجه به نیاز برای معاملات خود یا کارهای روزمره مانند پرداخت قبض، واریز چک، انتقال پول و حل مشکلات بانکی به کمک نیاز دارند. اگر بانک ها هیچ تلاشی برای برآورده کردن انتظارات مشتریان خود نکنند، باید خود را برای یک طغیان بزرگ، آماده نمایند.
به دست آوردن مشتریان جدید نسبت به حفظ مشتریان موجود، با هزینه ی بیشتری رو به رو خواهد بود. حفظ مشتری، به کارکنان برای خدمات مشتری در بانک ها نیاز دارد تا خدمات را سریع و بدون خطا ارائه نمایند.

عملکرد های اساسی

مراکز تماس معمولاً اولین مکان برقراری ارتباط مشتریان بانک ها برای دریافت پاسخ سریع به سؤالات مربوط به پس انداز، رسیدگی به حساب ها، برنامه های وام و کارت های اعتباری است. وظیفه کارشناس مرکز تماس، گوش دادن به صورت فعال، عیب یابی و رفع مشکلات و نگرانی های مشتری است. کارشناسان همچنین وظیفه شناسایی و ارجاع مشکلات مشتری را به شعبه بانکی مرتبط بر عهده دارند.

مراکز تماس

بسیاری از بانک ها، به ویژه بانک های بزرگ، کارشناسان خدمات مشتری را در مراکز تماس استخدام کرده تا آن ها را نقطه اصلی تماس با مشتری قرار دهند. کارشناسان مرکز تماس ممکن است سعی در حل مسائل داشته یا امکان دارد مسئول هدایت تماس به متخصصان در سازمان بانکی باشند.
همکاری بانک ها با مرکز تماس یکی از بهترین تصمیماتی است که بعد از انتخاب شرکت مرکز تماس مناسب می توانند مشکلات مشتریان را به موقع و مناسب حل کنند، شکی نیست که بازده بالاتری از سرمایه را از مشتریان وفادار خود دریافت می‌نمایند.
مشارکت با یک مرکز خدمات مشتری با کیفیت، به بانک ها این امکان را می دهد تا تجربه ی مشتری خود را رشد دهند.

فعالیت های شرکت سفیر آبی آرام

ما سیستم های مدیریت در صف انتظار تماس مؤثر، برای کاهش مدت زمان انتظار مشتریان قبل ازآن که کسی تماس آن ها را پاسخ دهد، در اختیار داریم.

کارشناسان ما، تا حصول اطمینان به جهت کمک به تمام تماس گیرنده ها بانکی برای تسلط داشتن بر مهارت ها، دانش بنیادی و مخصوص خدمات شما تحت آموزش دقیق قرار می گیرند.

با در اختیار داشتن کارشناسان فعال و مسلط به چندین زبان، تیم چندزبانه ما می تواند به کلیه مشتریان فعلی یا آینده شما کمک نماید.

داشتن یک خط تماس ورودی، گزارشگر مالی که مورد اعتماد کارمندان شما باشد، بخش اساسی هر تجارت است. سفیر آبی آرام، به عنوان ارائه دهنده خط تماس ورودی، می تواند وسیله ای ایمن برای گزارش هرگونه مشکل به کارکنان شما باشد.

از خدمات ما می توان خارج از ساعات کار عادی، 24 ساعت شبانه روز، 7روز در هفته، 365 روز در سال استفاده کرد. برای پاسخ گویی به تماس های شما شخصی در دسترس بوده و مؤسسه مالی شما را بی وقفه نمایندگی می‌نماید.

مرکز تماس ما، خطرات امنیتی را مورد بررسی قرار داده و اقدامات كنترل كیفیت را برای برطرف كردن آن خطرات به صورت مداوم بررسی می كند. این بدان معناست که با سفیر آبی آرام اطلاعات شما همیشه محافظت می شود.

مراکز مکالمه برای چندین تجارت راه حل های مناسب خدمات مشتری ارائه می دهند. این عنصری است که بانک ها می توانند از آن استفاده کرده و به دنبال گزینه هایی برای کاهش هزینه ها باشند.
با اطمینان کامل می بینید که دیگر نیازی به استخدام و آموزش کارمندان پشتیبانی اضافی برای موقعیت مکانی خود ندارید.
خطوط ارتباط با مشتری های خود را افتتاح کرده و در زمان و هزینه سازمان خود صرفه جویی نمایید.
ما با راه حل های مورد نیاز خدمات مشتری بانک، باعث برجسته شدن شعبه یا شرکت سرمایه گذاری شما در یک بازار رقابتی خواهیم شد.