اخبار سفیر آبی آرام

راه اندازی مرکز تماس مسکن مهر شهر جدید پردیس

مرکز تماس مسکن مهر پردیساین روزها شیوع ویروس کرونا چالش‌های فراوان و متفاوتی را برای کسب و کارها ایجاد کرده است، که یکی از این چالش‌ها نحوه پیگیری مشتریان از پرونده‌های جاری خود در سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توان نام برد که در شرکت عمران شهر جدید پردیس این مراحل با مراجعه حضوری برای پیگیری پرونده‌ها انجام می‌گردید. 

اما هم اکنون کارگزاری مسکن مهر (شهر جدید پردیس) با همکاری مجموعه سفیر آبی آرام اقدام به ایجاد مرکز تماس نموده تا بتوانند مراجعات حضوری را به حداقل رسانده و پیگیری‌های لازم را از طریق تماس تلفنی انجام دهند.

راه اندازی مرکز تماس مسکن مهر پردیس از ابتدای هفته جاری راه اندازی شده و فعالیت خود را آغاز نموده است تا بتواند نقش به سزایی در پاسخگویی جامع به مخاطبان سازمان و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا داشته باشد. کارشناسان مرکز تماس می‌توانند به طور دقیق آخرین وضعیت پرونده را اعلام و به درج و پیگیری مشکلات مالکان محترم واحدهای مسکن مهر پردیس بپردازند و در صورت نیاز به پیگیری بیشتر و یا اتصال به کارشناسان تخصصی تمامی مراحل پیگیری انجام می‌پذیرد.

 با توجه به اطلاعات موجود در صورت نیاز، با مشتریان هدف تماس گرفته و توضیحات لازم به مشتریان داده می‌شود. مالکین محترم می‌توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت پروژه و پیگیری موضوعات مرتبط با مسکن مهر (شهر جدید پردیس) با شماره تلفن 72436360-021 تماس حاصل فرمایند و از خدمات غیر حضوری مرکز پیام و ارتباطات شرکت عمران شهر جدید پردیس استفاده نمایند. 

همچنین مجموعه سفیر آبی آرام جهت حفظ سلامتی کارشناسان مجموعه خود سعی کرده است حداکثر کارشناسان را از طریق زیر ساخت رایانش ابری CCaaS دورکار نماید و با اجرای تمامی دستورات بهداشتی توجه حداکثری به سلامتی کارشناسانی که به صورت حضوری در مرکز تماس حضور دارند را داشته باشد.

این افتتاحیه در تاریخ 23 اردیبهشت ماه 1399 به حضور جناب آقای دکتر هدایت مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس برگزار گردید.